hattat a 70 likmi erkunt 70 t mi

Ynt: hattat a 70 likmi erkunt 70 t mi

hattatın nasıl olduğunu bilmiyorum ama erkuntun hem zf si hemde e serisi var bende her ikiside kullanışlı ve güzel zf olan ile ekin ektim 70-56 dan hem daha rahat sürüm yaptım hemde yeni olduğu halde 70-56 dan az yakıt yaktı ileride dahada az yakacak eminim

murat_saribas link=topic=40581.msg359477#msg359477 date=1300044813' Alıntı:
adam laf olsun diye soruyo zaten hattat alacakmış cevap vermeye gerek yok
herkes hür iradesiyle istediğini alır bırak alsın abi siteye renk gelir sonra ona çok akıl veren olur burda arzalar başına gelince firma arkada durmayınca hema hangi malının arkasındaydı üniversaller ford bitti valtra bitti sıra bunda

mustafagursacli link=topic=40581.msg359485#msg359485 date=1300045074' Alıntı:
herkes hür iradesiyle istediğini alır bırak alsın abi siteye renk gelir sonra ona çok akıl veren olur burda arzalar başına gelince firma arkada durmayınca hema hangi malının arkasındaydı üniversaller ford bitti valtra bitti sıra bunda

ne alırsa alsında hattat a 70 nasıl diye bi konu açmış erkunt sayfasında bende yazdımki yanlış yerde açmışın konuyu bi işe yaramaz zaten doğru yerde açsanda konuyu yine bi işe yaramaz yazdım sonra demişki erkunt şöyle hattat böyle ondan diyorum bende dedimki madem hattat iyi diyosun erkunt kötü niye soru soruyosun

BAKSAN BUNUDA SAMEDE AÇMIŞ BURDA BERN OLSAM MSSEYMİ YOKSA FİAT MI SORARIM grin-*-s grin-*-s grin-*-s grin-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

gardaş ben laf olsun diye sormadım zaten hattat a70 lik var erkuntu çok övüyorlar hattat tan fazlası nedir onu öğrenmek istiyorum erkuntun videolarına bakıyorum tarlada çok hızlı görüküyor ama yeni erkuntların şanzumanları farklı sanırım yüksek viteste pullukta boğluyor hattat ta öyle bi durum yok yorumlarınız icin tşk ler

mustafagursacli link=topic=40581.msg359485#msg359485 date=1300045074' Alıntı:
fordlar kimin elinde kalmış fordlar taşgibidir sen erkuntan 5 tane eskidin forddan 1 tane eskidemen sadece çok yakar eskiden zaten mazot ucuzmuş ondan fazla yakıdına bakmamışlar 40 sene önce üretilen fordun parçasını her yerde bulabilin ben erkuntu da beyeniyorum sadece üzerindeki perkins motordan dolayı ama formda okuyoruz parça bulamıyorlar

ceksparow-1986 link=topic=40581.msg359500#msg359500 date=1300045907' Alıntı:
fordlar kimin elinde kalmış fordlar taşgibidir sen erkuntan 5 tane eskidin forddan 1 tane eskidemen sadece çok yakar eskiden zaten mazot ucuzmuş ondan fazla yakıdına bakmamışlar 40 sene önce üretilen fordun parçasını her yerde bulabilin ben erkuntu da beyeniyorum sadece üzerindeki perkins motordan dolayı ama formda okuyoruz parça bulamıyorlar
tamam fordu akladın üniversale ne diyeceksin valtraya ne diyeceksin lafımız hema fordlara sağlamlığına gerçekten bi şey denmez fordun ama malının arkasında durmuyor bugün bak kubotaya adamlar satmak istemeden piyasada tutuluyor geçen ankara fuarında en büyük stant hemanında artık çiftçi biliçlenmiş oturuyo çayını çorbasını içiyo çekiyo gidiyor........................................

mustafagursacli link=topic=40581.msg359506#msg359506 date=1300046154' Alıntı:
tamam fordu akladın üniversale ne diyeceksin valtraya ne diyeceksin lafımız hema fordlara sağlamlığına gerçekten bi şey denmez fordun ama malının arkasında durmuyor bugün bak kubotaya adamlar satmak istemeden piyasada tutuluyor geçen ankara fuarında en büyük stant hemanında artık çiftçi biliçlenmiş oturuyo çayını çorbasını içiyo çekiyo gidiyor........................................
üneversalları bilmem kardeş ben aldım bi tümosan gördüm bölünmüş pancar römorku çıkarırken servisi aradım meraktan bunların döküm kalınlıgı nekadar diye adam sen kapa fabrikayı arayım sorayım dedi 5 dk sonra kendi aradı bilgilendirdi herhangi birşey oldumu ilgileniyorlar önceleri çuvallamışlardır ben servisinden memnunum motordan memnunum

ceksparow-1986 link=topic=40581.msg359510#msg359510 date=1300046357' Alıntı:
üneversalları bilmem kardeş ben aldım bi tümosan gördüm bölünmüş pancar römorku çıkarırken servisi aradım meraktan bunların döküm kalınlıgı nekadar diye adam sen kapa fabrikayı arayım sorayım dedi 5 dk sonra kendi aradı bilgilendirdi herhangi birşey oldumu ilgileniyorlar önceleri çuvallamışlardır ben servisinden memnunum motordan memnunum
iyi kardeş malının hayrını gör ne diyelim almışsın ...................