Motorsikletiniz var mı?

Arkadaşlar köyümü motorsiklet heyecanı sardı.Kanuni ve mondial motorsiklet alıyor herkes.açıkçası bende almak istiyorum.

motorsikleti olanlar paylaşsın.ne de olsa önümüz yaz.

motorunuzun markası nedir?neden o markayı tercih ettiniz.üstünlükleri nelerdir?

Ynt: Motorsikletiniz var mı?

TT 55 link=topic=40583.msg359488#msg359488 date=1300045184' Alıntı:
Arkadaşlar köyümü motorsiklet heyecanı sardı.Kanuni ve mondial motorsiklet alıyor herkes.açıkçası bende almak istiyorum.

motorsikleti olanlar paylaşsın.ne de olsa önümüz yaz.

motorunuzun markası nedir?neden o markayı tercih ettiniz.üstünlükleri nelerdir?
alırken çok iyi düşün viteslimi düz mü diye vitesli kullanamam deyipte düz alma ilerde pişman olursn vitesli ler az yakar aldımıda mondial falan alma YBR al 125 lik yeni kasa 4 milyar gözden cıkarcan ama 10 15 sene gider sana çin mallarına bulaşma bulaşırsanda hor kullanmıcan çok çabuk dağalır..

3 motorsiklet var biri 110 luk scutur eskidi garajda yatıyor 125 lik büyük SEGER var birde benim motorum KANUNİ 125 LİK-WİNDİYS var bu resmi çanta benim tasarımım
abcd0017m.jpg

ben bugün motoran torro 100 lük aldım 1650 tl ' ye 12 taksit motoranı tercih etme nedenim köyümde satıcısının ve servisinin olması servisin dediğine göre 43 km de 1 litre benzin yakıyomuş.

keykubat link=topic=40583.msg359523#msg359523 date=1300046878' Alıntı:
ben bugün motoran torro 100 lük aldım 1650 tl ' ye 12 taksit motoranı tercih etme nedenim köyümde satıcısının ve servisinin olması servisin dediğine göre 43 km de 1 litre benzin yakıyomuş.
evet 100lük hangisi olursa olsun azyakıyor çin malını dagılır diyenlere bakmayın köyümde 200 300 adet motor var hepsi farklı marka taştan taşa vuruyorlar ama tıkyok çok saglam 1 lt 40km yapması tarlada çok güzel oluyor at gibi heryerde gidiyor

çelik marka 100 lük var ortasında depolu tiplerinden. bizim köyde en yaygın çelik, kuba, yuki, mondial var. Aslında hepsinin parçaları aynı hepsi çin malı sadece marka farklı. yakıtları çok az 100lüklerde 125liklerde 150liklerde çok az yakıyor, ama çok sağlam değil bir süre sonra kadro bükülüp kırılanları gördüm.

ceksparow-1986 link=topic=40583.msg359529#msg359529 date=1300047077' Alıntı:
evet 100lük hangisi olursa olsun azyakıyor çin malını dagılır diyenlere bakmayın köyümde 200 300 adet motor var hepsi farklı marka taştan taşa vuruyorlar ama tıkyok çok saglam 1 lt 40km yapması tarlada çok güzel oluyor at gibi heryerde gidiyor
almadan önce formlara bi göz attım motoranın diğerlerine göre biraz daha sağlammış bide bizim köyde servisinin olması nedeniyle motoran aldım, hatta mondialle biraz karşılaştıma yaptım nerdeyse tıpa tıp aynılar.

125lik düşünüyorsan yuki beğfendi (hem güzel.tipli,hızlı,kullanışlı)100 lük düşünüyorsan yuki 100lük al çeliğin 100 lüğüyle aynı güzel motosiklet bende kuba best 100 var herşeyinden menunum fakat 4.viteste gitmiyor ondan şikayetciyim çabuk bayılıyor motor bi arkadasda var o güzel uçup gidiyor

bende kanunı power gxl var. 2 vıteslı uzun şase .. 2005 model.. 7000 kılo metrede . cok memnunum .. sadece hız yapmak ıstersen yetmıyor ..son gazda butun kanunıler gıbı asırı tıtreme yapıyor .. normal hızda gıttıgın zaman hem az yakıyor hemde rahat bır surusu oluyor :)