sizce hangi tümo yakısklı

Ynt: sizce hangi tümo yakısklı

her seyi tam bütün özllkleri yazayım öncelikle motor L 95 pistonları turbosu kuru hava filtresi . eksozu bile turbo eksozu yağ soğtma intercol . sanzıman dişlileri farklı 2 takwiye lastikler su dolu . dıs olarak yan kapıların camlar we yan camlar filimli ön camda yine güneslik filim war .müsik sistemi cadence 4000w lık anfi iki takım 17 cm lik infitiy kompenantlar war we bir kutu basm war sub i1200w.stediğimde skebiliorm onların da resmi gelejek .sony dwd çalar.isıklar ise ön farlar xzenon artı flasörwar. altındada bant seklinde neonları war

fiat.ferguson yenileri degil.valtra .mc mormick.sadece fikrimi soyledim bizim koye tumodan 4 tane geldi bir yilda sattilar zora gelmiyorlar .ama su anda koyde valtralar efsane yaziyor

arkadas gavur yaptimi malin hilesini dusunmez fiatini ister ama memleketimizde oyle degil italyan fiatla yerli fiat traktor aynimi veya ferguson ingiliz ama turkiyedeki saglam degil ben bunu soyluyom .bende orjinal avrupa alman uretimi 95/66 fiaat var birde 80/66 yerli var aradaki fark beyazla siyah gibi alman uretimi olan fiat inanki tarlada yolda hayvan gibi

ramazan ak link=topic=4669.msg48981#msg48981 date=1213465459' Alıntı:
fiat.ferguson yenileri degil.valtra .mc mormick.sadece fikrimi soyledim bizim koye tumodan 4 tane geldi bir yilda sattilar zora gelmiyorlar .ama su anda koyde valtralar efsane yaziyor

Valtra ile bırak Tümosan ' ı TD bile karşılaştırılmaz. Bir kere Valtra ithal motor, buradan fark atar diğer motorlara.

Gelelim toplama meselesine, şu devirde bir motorun herşeyini üreten tek bir marka yoktur. Artık herkes ustalık alanını üretiyor, kimisi yakıt borusunu kaliteli yapar, kimi motoru, kimi şaseyi, kimi hidrolik sistemini. Bu şekilde daha kaliteli ürünler ortaya çıkar. Bir firmanın ilgi alanı ne kadar az ise önündekine o kadar yoğunlaşır o kadar da kaliteli yapar. Şuan kullandığın bilgisayarda toplama değil mi? Laptop ' un markası sözde Asus ' muş, peki işlemcisi niye Intel, Ram niye Kingston? Biraz da bunları düşünün. Eğer bir marka herşeyi yapıyorsa elindeki hiç birşeyi geliştiremez.

Eğer kalitesiz diyorsan diyebilirsin ama toplama işe yaramaz tabiri bu devirde artık geçerliliğini kaybetmiş bir söz.