Konya Tarım Fuarı 16 Mart'ta Kapılarını açıyor

Ynt: Konya Tarım Fuarı 16 Mart'ta Kapılarını açıyor

Ben gideceğim de Kendimiz araba ile gideceğiz atakan abi sen merkez demisin.. isim soyisim bnede burdur merkezdeyim

oğlumun adı atakan
ben mehmet ersoy
çavdır küçükalan dan
biz de arabayla gideceğiz bu gidişte
kareyi kurabilirsek
değişiklik olmassa cumartesiye düşünüyoruz

normalde bugün fuar alanında olmayı planlamıştım ama maalesef rahatsızlığımdan dolayı evden dışarı çıkamadım...gelecek olanlara şimdiden hayırlı yolculuklar...

Gidecek arkadaşlardan ricam massey ferguson standından fofotğraflar çekip yüklerlerse çok sevinirim Nisan 07-10 tarihlerinde malatya fuarımız var onun için lazım fabrikaya bastırıyorum sürekli olarak delil lazım:)

nt@hmet link=topic=40604.msg360951#msg360951 date=1300265852' Alıntı:
normalde bugün fuar alanında olmayı planlamıştım ama maalesef rahatsızlığımdan dolayı evden dışarı çıkamadım...gelecek olanlara şimdiden hayırlı yolculuklar...

Geçmiş olsun ahmet kardeş inş hafta sonuna kadar birşeyin kalmaz merhabalaşma şansımız olur

Ağır Abi link=topic=40604.msg360955#msg360955 date=1300266387' Alıntı:
Geçmiş olsun ahmet kardeş inş hafta sonuna kadar birşeyin kalmaz merhabalaşma şansımız olur
sağolasın abi geçen haftaki soğuklardan biz de nasibimizi almışız soğuk algınlığına yakalanmışız artık atlatsak da atlatamazsak da yine de olurum hafta sonu...buyrun gelin inşallah...