td100d sipariş eden veya alan varmı?

Ynt: td100d sipariş eden veya alan varmı?

kabinli klimalı 74 bin tl. gecen gün denedik 16 lı tiller bayır yukarı hızlı birle lüpür lüpür çıktı. daha önce same 100.4 vardı ondan daha güzel gidiyo. same gibi bayılma yapmıyo.

öncelikle merhaba hayırlı olsun , ben td 90 d aldım daha 2 hafta oldu 380 r 38 lastikli aldım çapayada rahat gitsin diye başta korktuk ince kalır lastikler çekermi acaba diye ama 24 gobleyi ağır toprakta banamısın demeden çekti kısacası kullanımı kolay ve güçlü traktör çıktı fakat turbo intercooler olduğundan hava filitresini işten her geldiğinde kontrol etmek şart.En kısa zamanda da resimlerini paylaşacağım.

Allaha emanet olun.

metehan yenioğlu link=topic=40607.msg369169#msg369169 date=1301479728' Alıntı:
öncelikle merhaba hayırlı olsun , ben td 90 d aldım daha 2 hafta oldu 380 r 38 lastikli aldım çapayada rahat gitsin diye başta korktuk ince kalır lastikler çekermi acaba diye ama 24 gobleyi ağır toprakta banamısın demeden çekti kısacası kullanımı kolay ve güçlü traktör çıktı fakat turbo intercooler olduğundan hava filitresini işten her geldiğinde kontrol etmek şart.En kısa zamanda da resimlerini paylaşacağım.

Allaha emanet olun.

38 jant baya büyük olmamış mı .? ben td85d lerin 460 R 30 jant tı diye hatırlıyorum arka tekerleri.. ön tekerlekler kaç jant ? td90d ninde yine 30-34 jant olması lazım 38jant bana biraz buyuk geldi mf3105 in 38 jant tekerleri.. şimdi baktım sanırım ince teker oldugu için yanakları daha dar bu yuzden capı da dar yanak ölçüsü verilmemiş çünkü..

kırmıtlık link=topic=40607.msg361581#msg361581 date=1300351115' Alıntı:
kardeş 74 bin kabinli fiyatı mı oluyo ?

benim td95d de kilitleme ve 4x4 dügmeyle kabin içi hiç bir degişiklik görmedim ben herşey aynı benimkiyle önemli olan motor kısmında bi değişiklik varmı mesela intercool filan tkmışlarmı

ha bide arka tekerler daha küçük geldi benimkine göre

bizde aldık td100 çift çeker kabinli daha teslim almadık alalı 2 hafta oldu herhalde daha 1 hafta içinde teslim alıcaz bayide tanıdık acelemiz yok dedik fazla sıkıştırmadık nasıl olsa başka traktör var diye...

td 95 le aynı pek fark yok sadece ısınmıyo kolay kolay intercol farkı ama sıfır alanlara önermem nh yerlisini hangisi olursa olsun ama avrupa nasıl bilemem td100d bahardan bu tarafa kullanıyoruz ama yaramaz mf 3085 tek çeker onunla aynı işi ve daha hızlı daha seri kalıp aynımı peki yok

bende nh kullanıyorum 8066 td 95d td100d alacak olanlar fark arıyosa mf ye ve fente bakın asla 640 zamanından bu tarafa aynı güç olarak diyorum motor iyi yakıt normal ısınma hayatta olmaz çekişe gelince beygire göre güç iyi diyen yalan söyler