JOHN DEERE 5725 NASIL BİR TRAKTÖRDÜR ?

ARKADAŞLAR JOHN DEERE 5725 DÜŞÜNÜYORUM MOTORUN KONFORU BAYA ÜST Bİ SEVİYEDE HERKTE KAZAYAĞINDA NASIL GİDİYOR KAÇLI PULLUK KULLANMAK LAZIM VE DÖNÜMDE NE KADAR YAKIYOR ???

Ynt: JOHN DEERE 5725 NASIL BİR TRAKTÖRDÜR ?

Süper bi traktör bence 5625 var bende düz 4 le 13 lü tiller çekiorum banamısın demio :D arkadaşım bide traktöründe koltuğa oturmadan gidiomu dene bi kere şok olcaksn ben denedim koltuğa oturmadan motor gitmiyo :D dene yani bnce harika bi traktör

kardeş ben 5 14 kalın şase attgım banamısın demiyor ortalma dönüme 1000 m2 1 dönüm 2 litre yakıyor 13 3 metre kültüvatörü köpek gibi çekiyor güzel motor

Forumda çok olumlu yorum yok 5725 hakkında kullananlarda memnun parçalarıda biraz pahalı.Kimse yanlış anlamasın ama ben olsam Tümosan 95.80 alırım. )))

şimdi valla sitede cogu kişide begeniyoer bu makinayı yanlışınız var john deere yaman makinadır kullann bilir kardes kusursuz bişey yoktur ki hersey in elbet bi kusuru vardır

stromae link=topic=40633.msg360843#msg360843 date=1300224073' Alıntı:
Süper bi traktör bence 5625 var bende düz 4 le 13 lü tiller çekiorum banamısın demio :D arkadaşım bide traktöründe koltuğa oturmadan gidiomu dene bi kere şok olcaksn ben denedim koltuğa oturmadan motor gitmiyo :D dene yani bnce harika bi traktör
Hayır yani bu nekadar önemli bişeydir bu motorun iyi olması konusunda iş yapması konusunda.Bizahmet motor giderken koltuğuna oturki üzerinden düşme.Ona bakarsan bende bizimkine anahtarını takmadan gitmiyor.Kendinizi kandırmayın yaa :D

• Beğen
Tepkiler: yeniçiftçi

5725 traktör üzerinde şu anda tumosanlarda bile olmayan ero 3 motor var. performans olarak 10 numara. tarla sürecem ama yorulmayacam diyorsan 5725. üzerinde son teknoloji motor var diğer traktörlerle karşılaştırırsan anlarsın. bu gün tümosan olsun new holandın yerli modelleri 10 sene önceki motorları kullanıyorlar. onlara yok turbo ekliyor yok interkoller vs. ama motor onlara uygun değil. performans vermiyor. ben makina mühendisiyim gözünü kapa al derim sana. bende 5403 var 2005 ten beri kullanıyorum td75d lere toz jx70 lere de kum yutturuyor.

O konuda iyi olşması önemli değil adamların aklı ne kadar çalışıo onu gösteriyorum ! Oturmadan gitmiyo arkadaşım müşürü koltuğa koymuşlar son sitem motyor var üstünde o traktörün new hollandda turbo yazar ama turbonun sesini duyamassın ama jd de bi kere dinle turbonun sesini ne kadar ötüyor asıl sen kendini kandırma jd nin üsütne traktör yok !!

bu serıler guzel degıl ayrıca cok yakıyor.illa jd dıosam m ve 5r serılerıne bak derım.ama sunu solım jd cok yakar.yakıt konusunda same ve deutz cımrıdır,kubatoları az yakıyor dıolar yanı baska modellerede bak ıstersen

• Beğen
Tepkiler: 640cı

arapörenli link=topic=40633.msg364479#msg364479 date=1300740088' Alıntı:
bu serıler guzel degıl ayrıca cok yakıyor.illa jd dıosam m ve 5r serılerıne bak derım.ama sunu solım jd cok yakar.yakıt konusunda same ve deutz cımrıdır,kubatoları az yakıyor dıolar yanı baska modellerede bak ıstersen
samede yada deutzda hangisini tavsiye edersin??

atom karınca link=topic=40633.msg364484#msg364484 date=1300740372' Alıntı:
samede yada deutzda hangisini tavsiye edersin??
arkadasım senın alım gucune baglı.nekadar paran var.bıde sameyle deutz aynı sadece kaput ve renk degısık.same deutzusatın alarak kendı bunyesıne soktu ve suanda aynı fırmalar.explorer3 85ler guzel motor.forumda gır sameye bak arkadasın bırı ılac atraken resımlerını koymus motoru

yaw kardes sen millete bakma ya 5625 bende var kim demiş çok yakıyor yalanım varsa söyleyin yaw 85 95 hp bi traktör maksimum doönüme 1 bucuk litre yakıyor konfor desen güç desen serilik hersey mevcut sen 5725 al memnun klamassan bana istedigin lafı söle bu sitede john deere yi kimse benim kadar bilemez 60 yılından bu yana john deereciyiz kapımın önünde 5303 te 5625 var gecenler de küçügünü sattım kardes sen almayı istiyorsan john deereyi ve soruların varsa bana sor haa yolda tarlada mf nin 3000 serisinin hepsinden cok az yakıyor td 65 den hem yolda hem tarlada daha az yakıyor bizim td 65 de var kardesimin ordan biliyorum yani sallamıyoruz biz traktör sıfır alırsan ilk 100 saat biraz fazla yakıyor ama 100 saatten sonra cok düşüyor zaten yakıtın düştügünü 50 saatten sonra yavas yavas hissedebiliyorsun sana tavsiyem j.deere al memnun kalırsın neyse hayırlısı o olur insallah anlş-*s

mrb arkadaslar butun yorumları okudum bende 4 yıllık 5725 kullanıcısı olarak yorumda bulunayım dedım kullananlar bılır jd tarlada bır devdır tam bır ıs makınasıdır 13lu tıller kazayagını c1 vıtesıyle kosturur resmen ekıpmanın ve tarlanın hakkını verır bu kadar serı bu kadar cevık traktoru kullananlar bılır yakıtıda yaptıgı ıse gore helal olsun dedırtecek kadar ıyıdır saygılar

kardeşim herşeyi iyi hasda niye 95 bg 2100 kg kaldırma kapasiyesi koymuş ayıp ayrıca hidroliği beş para eıtmez 4 defa hidrolik yaptırdım garantiden servisin yolu su yolu oldu gitmesi gelmmesi işin kalmış en az 1 hafta parçaların gelmesi yaktığın mazot hep cepten gerçekler acı ama doğruları konuşalım

stromae link=topic=40633.msg360843#msg360843 date=1300224073' Alıntı:
arkadaşım bide traktöründe koltuğa oturmadan gidiomu dene bi kere şok olcaksn ben denedim koltuğa oturmadan motor gitmiyo :D dene yani bnce harika bi traktör
Kaputa oturunca bizimkide gitmez koltuğa oturacanki gitsin ;D ;D ;D

arkadaşlar bu ufak şeyleri çok büyüyorsunuz 1 motorda önemli özelikler yakıt çekiş konfor ve şanzuman ve hidrolik ve en önemlisi sağlam motor gerisi basit şeyler