erkunt vites problemi.

Ynt: erkunt vites problemi.

çoook haklısın volkan ben hattat aldım herkez başka motormu yok dediler vallahi fuarda inceledim hattat erkunta 100 basar erkuntculara duyrulur hattata bir binin ondan sonra erkuntu övün
bu erkuntta seni hasta etti galiba

benimde var yeni kasa ikisi birbirine zor değiyo boştaken bu platformun altında viteslerin vidaları var oradan kısaltılıyor ordan kısalt sorun çozulur diye dusunuyorum sorun çozulmezse bi problem vardır

adamım bilardo topu gibi birbirine vuruyo bi acaiplik var,,, fuarda falan baktığım erkunlarda vitesler değmiyodu.. nasıl memnunmusun erkunttan arkadaşa alacağız bitane ,bizim burda hiç yok ilk ona alacağız .268 massey almıştı ben erkunt almasını tavsiye ettim

ceksparow-1986 link=topic=40772.msg362598#msg362598 date=1300513589' Alıntı:
çoook haklısın volkan ben hattat aldım herkez başka motormu yok dediler vallahi fuarda inceledim hattat erkunta 100 basar erkuntculara duyrulur hattata bir binin ondan sonra erkuntu övün

KULLANMASINA BİLMEYENE NE MOTOR DAYANIR NEDE BAŞKA BİŞEY zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

ee dya bilardo topu gibi şak şak yapıo :D
vale link=topic=40772.msg362607#msg362607 date=1300521747' Alıntı:
adamım bilardo topu gibi birbirine vuruyo bi acaiplik var,,, fuarda falan baktığım erkunlarda vitesler değmiyodu.. nasıl memnunmusun erkunttan arkadaşa alacağız bitane ,bizim burda hiç yok ilk ona alacağız .268 massey almıştı ben erkunt almasını tavsiye ettim
bayide bahçe tipi wardı ounkiler vurmuyoru seınıkıler sanki yerinden sökük gibi :D

ceksparow-1986 link=topic=40772.msg362598#msg362598 date=1300513589' Alıntı:
emin ol erkunt snn traktorden daha iyidir ok-*-s

murat_saribas link=topic=40772.msg362614#msg362614 date=1300522568' Alıntı:
DENİZLİLİ ARKADAŞ BUNLAR ERKUNTU İSTEMİYOR BİŞEY AÇIKLAMA YAPMAYA GEREK YOK
aynen video attım benimki takıt takır geçiyo birbirine değmiyo videoyo işleniyo birazdan yayına girer o zaman millet gorsun baksın bastırdım birbirine degmiyo bile

efeee09 link=topic=40772.msg362623#msg362623 date=1300523605' Alıntı:
Erkuntçular yine herkese bi kulp takıp kendi traktörleriden olan traktörü aklamışlar :D Brawaaa arkadaşlar :d
buyur kardeş attıgım video ya bak ondan sonra kotule vardır bi arızası bi tarafları gevşemiştir her hangi bişey olmustur çok çabuk bi makina karalanamaz yakıtta çekişte cimri hasatta birinci :D