oyundaki görüntü sorunu hakkında

23r3e6s.jpg

arkadaşlar oyuna girdiğimde böyle bir sorun oluyo ve bir türlü düzeltemedim nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim

bende 512 mb redeon x1650 ekran kartı ve 1 gb ram var bu oyunu rahatlıkla kaldırabilecek durumda
daha önceden sorunsuz oynayabiliyordum ama şimdi böyle bir sorunla karşılaşıyorum bana yardım edin lütfen

Ynt: oyundaki görüntü sorunu hakkında

arkadaşlar sistem yeterli çünkü daha önceden sorunsuz bir şekilde oynuyordum daha sonra bilgisayarıma format attım ve oyunu tekrar yükledim ve bu sorunla karşılaştım bu görüntü ise oyunu en düşük seviyede oynamama rağmen oluşan görüntü sorunu bi türlü çözemedim ilginiz için teşekkürler ama bilen ve bu sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlarımız varsa bi yardım etsin lütfen

belki burdan beni banlayacaksınız ama yazıklar olsun yukardaki iki arkadaşım sağolsun onların dışında bir allahın kulu yardımcı olmadı ne admin nede mod böyle yönetim olmaz bu işi yürütemiyosanız kökten kapatın siteyi daha iyi (isterseniz banlayın amacım hakaret edip kimseyi küçük düşürmek değil yardım alamak isteyenlere yardımcı olmadığınız için zaten bizleri siz küçük düşürüyosunuz saygılar )

arkadaşım ben sana yardımcı olmaya çalışayım.
1. ben oyun ilk çıktığında böyle bir sorun yaşamıyordum. yani almanca versiyonunda. ne zaman ingilizce versiyonuna geçtim bu sorun bende de oluştu.
2. almanca versiyonundan ingilizce versiyonuna geçince haliyle güncel patch ler ortaya çıktı örneğin 2.0, 2.2 update leri yükleyince tekrar bu sorunla karşılaştım. aslında hiç patch filan yüklemeyeceksin oyunu orijinal haliyle oynayacaksın.
3. oyuna renk katmak amacıyla mod lar yüklemeye karar verdim fakat bazı modlar var ki çok kalitesiz o da oyunun ekranında kötü şeyler yaratıyor.
4. ise benimde böyle sorunum olmasına karşın ben oynamaya devam ediyorum. oyuna pek müdahalesi olmuyor.
ben şimdi ingilizce versiyonundan vazgeçip oyunun çıktığı ilk günkü gibi (almanca versiyonu) oynamaya başlayacağım.
umarım bu kadar şey sana faydası dokunur.

beşiktaş ata yardımın için çok teşekkür ederim açıklayıcı bir şekilde anlatmışsın lakin ben oyunu alıp ilk kurduğumda ingilizcesiyle kurdum yani almanca falan değildi hiç bir sorun yoktu başka modlar maplar ekleyip sorunsuzca oynadım taki bilgisayarıma format atana kadar formattan sonra yüklediğimde oyunda daha önceki maplar ve modları eklediğimde bu sorunla karşılaştım sen oyuna bir müdahalesi yok demişsin ama görüntü %90 bu şekilde oluyo nadiren düzeliyo ve orjinalinde dahi böyle yani mod eklemediğim halde bazı arkadaşlar sisteminden kaynaklanıyor diyo ama daha önce sorunsuz bir şekilde oynarkende sistemim aynıydı oyunun ayarlarından en düşük seviyede açmaya çalışıyorum yine aynı sorun oyunu kaldırıp tekrar kuruyorum yine aynı yapabilecek başka bir şey yoksa düzeltebilecek öneriler yoksa oyunu kökten silmemmi gerekiyo

FEDAİ06 link=topic=40816.msg363086#msg363086 date=1300587799' Alıntı:
23r3e6s.jpg

arkadaşlar oyuna girdiğimde böyle bir sorun oluyo ve bir türlü düzeltemedim nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim

bende 512 mb redeon x1650 ekran kartı ve 1 gb ram var bu oyunu rahatlıkla kaldırabilecek durumda
daha önceden sorunsuz oynayabiliyordum ama şimdi böyle bir sorunla karşılaşıyorum bana yardım edin lütfen

ekran kartı için güncelleme yaptınmı? Yaptıysan kendi orginal driver cd sinden tekrar tanıtmayı deneyin. Yada eğer varsa(model destekliyorsa) Ekran kartının panelinden vsync'i açın.

Bu nedenden dolayı ati ekran kartımı nvidia olarak değiştirdim.