Süperline

Ynt: Süperline

paylasım ıcın tesekkurler.bu traktor bende var mayıs ayında aldım fabrıkanın urettıgı ılk traktor benımkıydı cok suphelerımız vardı ama almadan buyuk bı rısk aldık aslında ama suan pısman degılız herseyden once cok ekonomık oldu.servısı cok guzel adamlar en ufak bı seyde hemen kalkıp gelıyolar duzeltıyolar.en kısa zamanda fotoda eklıcem.merak ettıklerınzı varsa paylasabılırım..arastırmanızı tavsıye ederım cok ucuz ve guzel bı traktor genel olarak

Görünüşüne bakıp aldanmayın bizim köyde var bunlardan 2 tane 85 beygirlik kalıplı traktör ancak sadece görüntü var...Samanda kara dumanı kesmiyor 5 ' li 12 ' ' çekerken çok zorlanıyor....Kabin içerisi güzel sadece standart olarak tv-vcd-cd çalar kamera ve buzdolabı var....

Bu Traktörü yapan benim arkadaşlar ben bu yatırımı türkiyeye yapdıysam üzerindeki yakıt pombasıyla motoruyla turbosuyla intercoling giyle havalı frenleriyle gece görüş enfarujlu kamerasıyla buzdolabıyla fuul bagımsız klimasıyla kaloriferiyle ön yatar aks başlarıyla eurolarla ciftcimizi borclandıran avrupa sevdasıyla ocakları söndüren zihniyete karşı yapmışım makinenin üzerinde markasın kalitesiz hic bir parca yok Konyada 3 senedir sürüme gidiyorum kendisine gencciftci diye isimlendiren arkadaşlar ögündükleri markaları karşıma cıkaramadı yerlerin isimleri tarihleri bende resimleriyle cekimleriyle gönderebilirim ben konyada 6lı 14 numara bıcakla dönümde 1000m2 karede 1,6 mazot tüketmişim buyuran gelsin traktör hediye edicem benim 85 hp traktörüm 4650 kg dır emsalerine bakın yılllarca kuşa cevrilmiş yükssek hp traktörleri inceleyin kac kilogram

Artarak SUPERLINE Modelini yaparken şunuda yapdık bizim traktör 110-90 fıat lisansıyla yapılıyor anlayacagın yeni bir traktör degil
ben teknolojiyi traktöre kulanırken ülkemin güzel yurdumun ciftcileride artık avrupalı cftciler gibi rahat etsin dedim kamerayı gece calışdırın arka gündüz gibi oluyor ciftcimizinde boynu tutulmuyor kara yolunda giderken arka rahat görünsün bir kazaya mahal vermesin isdedim sucmu bu genc ciftci karalama öyle olmaz sen önce incele burda insanların önünde beni alt et benden sana 85 lik hediye

%50 çin otaklığı olan bi makina için çok yüksek fiyatlar, işin içinde çinin parmağı varsa biraz dikkatli olmak gerekir diye düşünüyorum..
..
danazor link=topic=4701.msg155472#msg155472 date=1234738447' Alıntı:
Bu Traktörü yapan benim arkadaşlar ben bu yatırımı türkiyeye yapdıysam üzerindeki yakıt pombasıyla motoruyla turbosuyla intercoling giyle havalı frenleriyle gece görüş enfarujlu kamerasıyla buzdolabıyla fuul bagımsız klimasıyla kaloriferiyle ön yatar aks başlarıyla eurolarla ciftcimizi borclandıran avrupa sevdasıyla ocakları söndüren zihniyete karşı yapmışım makinenin üzerinde markasın kalitesiz hic bir parca yok Konyada 3 senedir sürüme gidiyorum kendisine gencciftci diye isimlendiren arkadaşlar ögündükleri markaları karşıma cıkaramadı yerlerin isimleri tarihleri bende resimleriyle cekimleriyle gönderebilirim ben konyada 6lı 14 numara bıcakla dönümde 1000m2 karede 1,6 mazot tüketmişim buyuran gelsin traktör hediye edicem benim 85 hp traktörüm 4650 kg dır emsalerine bakın yılllarca kuşa cevrilmiş yükssek hp traktörleri inceleyin kac kilogram

14 inç 6 lı pullukla 1000 m2 de 1.6 litre yakıt tüketen traktörün kaç beygir olduğunu merak ettim açıkcası..
..

Holland link=topic=4701.msg155475#msg155475 date=1234738914' Alıntı:
%50 çin otaklığı olan bi makina için çok yüksek fiyatlar, işin içinde çinin parmağı varsa biraz dikkatli olmak gerekir diye düşünüyorum..
..
14 inç 6 lı pullukla 1000 m2 de 1.6 litre yakıt tüketen traktörün kaç beygir olduğunu merak ettim açıkcası..
..
bende merak ettim doğrusu...çin malı olması insanı düşündürüyor...

Arkadaşlar bu yatırım tamamen türk yatırımıdır lisansımız fıat dır ve newholland la aynı yerde sadece dökümünü döküyoruz malesef ülkemizde kalıp döküm kalitesi yok onun icin sadece ana gövde dökümünü yapıyoruz motorumuza gelince motorumuzda ingiliz ricardo motordur www.ricardo.com ricardo meganın kangonun jcb nin ve vw transporterin motorunu yapan firmadır ve motor gelişdirme üğzerine dünyada tekdir traktörümüz tamamen fıat dır parcalarımız aynıdır birde yukardaki arkadaşların sorularına gelince 85 hp dir
Arkadaşlar traktörde kullandıgımız parcalar kısaca şöyledir kabin balıkesir yarış kabindir lastikler 8 kat celik orme radyal dupless goodyeardır akü celik aküdür klima alman konvekdadır kolduk kiloya ayarlı grammer dir hidrolik pomba ve sistem fıat dır traktörümüz 110-90 serisidir cep telim 05322429228 dir fabrika teli 03767661919 dur ilgilenen olursa bilgi alabilir arka kol takımı ist dövsandır
jantlar jantsan dır boyası oto katalizördür aks lar italyan carrodur marş şarz dinomoları mitsibushidir traktörün sadec dökümü newhollandla beraber çinde döküyoruz oda türkiyede kalıp döküm yokdur ondan kumlama dökümüde biz kulanmıyoruz

Siz üzülmeyin arkadaşlar biz hangi markaların çin den motor ithal edip traktörlerine takdıklarını biliyorum perkins motor kulanan markalar var 4 senedir ingilteredeki perkins motor fabrikaları kapalı çin yapıyor artık perkinsi siz ona bakın

danazor link=topic=4701.msg155472#msg155472 date=1234738447' Alıntı:
canım arkadaşım 85 hp ve 6 ' lı 14 numara pulluk doğrudur ama pek inandırıcı değil,videoları varsa sitemizde paylaşabilirmisin çünkü alışıldık birşey değil. ayrıca yerli patent olması çok sevindirici, inşallah başarılı olurlar. elinize sağlık güzel paylaşım.

gökoğlu link=topic=4701.msg158090#msg158090 date=1235339917' Alıntı:
canım arkadaşım 85 hp ve 6 ' lı 14 numara pulluk doğrudur ama pek inandırıcı değil,videoları varsa sitemizde paylaşabilirmisin çünkü alışıldık birşey değil. ayrıca yerli patent olması çok sevindirici, inşallah başarılı olurlar. elinize sağlık güzel paylaşım.

aynen katılıyorum...