Konya fuarındaki güzel ama garip 80-66

Ynt: Konya fuarındaki güzel ama garip 80-66

valahi bizde çözemedik hahahah ;D ;D ama yanında avrupadan gelme çekilirtip kullanılmış pancar söküm makınaları vardı heralde onları yerleştirdiler dedik bide camında petlas yazıyodu lastikleride eskiydi hani. :D

arkadaslar bende gördüm ama pek incelemedim ama resme bakınca kainin üzerindeki camda bir yazı var galiba bu bir kabin şirketi orjinal gibi felan yapıyoz die oraya traktörü getirmişler benim tahminim tabikide bu ilerde birdaha böyle bir tarktörde kepce reklamı veriyorlardı buda kabin olsa gerek

turk50 link=topic=40860.msg363548#msg363548 date=1300653149' Alıntı:
arkadaslar bende gördüm ama pek incelemedim ama resme bakınca kainin üzerindeki camda bir yazı var galiba bu bir kabin şirketi orjinal gibi felan yapıyoz die oraya traktörü getirmişler benim tahminim tabikide bu ilerde birdaha böyle bir tarktörde kepce reklamı veriyorlardı buda kabin olsa gerek
yok hocam kabin orjinal kabin camında petlas yazıyo

Hemşerim:):):) yok abi öyle olmaz bunlar standart bacalar turbolu bacalar öyle olmuyo bizim köyde 480 ve 7066ya taktırdilar önceki bacaları böyle idi turbo takılınca düz egzoz oldu

atabey link=topic=40860.msg363595#msg363595 date=1300655903' Alıntı:
yav niye tartışıyorsunuz yarın gider bida inceleriz olur biter :d ıuy*u-* uyy-*s zuha-*-s zuha-*-s
hah şölee sen en iyisi öle et bak bakamm kim koydula bunu buraya dee ;D ;D belkide kuyruk milinden faydalanıyorlardır :)