TRAKKULÜP Üyeleri Konya ve Aksaray bölgesinde İncelemelerde bulundu..:)

Ynt: TRAKKULÜP Üyeleri Konya ve Aksaray bölgesinde İncelemelerde bulundu..:)

Chn_Ozce link=topic=40902.msg364385#msg364385 date=1300736763' Alıntı:
açıkcası ben konya fuarında bu kadarını beklemiyordum arkadaşlar.bizim için çok güzel fırsattı ve değerlendirdik.inşallah diğer fuarlarda daha uzun uzun görüşürüz.
acıkcası cihan bende konya gibi yerde böyle bişi beklemiyordum 2 senedir fuar tam fulll geciyor 2012 daha cok ülke ve katılımcı olcak diye söylentiler var bu yılda demişlerdi cok olacak diye dedikleride oldu nail abi ve hasan ben size tşk ederim bir gün daha kalsaydınız ali saman cının köyede giderdik ufak bi gezi oldu sadece

dolcevita link=topic=40902.msg364431#msg364431 date=1300738546' Alıntı:
acıkcası cihan bende konya gibi yerde böyle bişi beklemiyordum 2 senedir fuar tam fulll geciyor 2012 daha cok ülke ve katılımcı olcak diye söylentiler var bu yılda demişlerdi cok olacak diye dedikleride oldu nail abi ve hasan ben size tşk ederim bir gün daha kalsaydınız ali saman cının köyede giderdik ufak bi gezi oldu sadece
bizde teşekkür ederiz abi.iyi olurdu aslında ama biz 4 araba 27 kişiydik be abi kalmamız ımkansızdı.inş başka buluşmalarda artık.

nail abi ağır abi ve seyit bende size teşekkür ediyorum sayenizde aksaray a hacimmetin köyüne gittim babası ve altansat ile tanıştım güzel bir gündü

nailyetek link=topic=40902.msg364294#msg364294 date=1300731899' Alıntı:
Teşekkürler.. Birde şu bizim bölgede bi inceleme yapsak, klinik vakamı yoksa kurtarılmak için henüz geç kalınmış değilmi.? değelendirsek. Sizleride konuk etmekten onur duyarız..
nail abi ayrıca radara girmişiz 290 tl yazmışlar

çok güzel görüntüler gerçekten...tanıştığım herkese çok teşekkür ederim... inş.daha nice fuarlarda ve organizasyonlarda buluşmak,görüşmek dileğiyle...

Chn_Ozce link=topic=40902.msg364492#msg364492 date=1300740960' Alıntı:
oldumu şimdi kendi memleketinizde radara girmişsiniz :D biz tee nerelerden geldikte atlattık hepsini :D
çihan unutuyorum ya radarı falan giriyoruz arada senede 2 3 defa radar öderim saten :D

dolcevita link=topic=40902.msg364483#msg364483 date=1300740344' Alıntı:
nail abi ayrıca radara girmişiz 290 tl yazmışlar
:( olmadı şimdi.. Neyse telafi ederiz, seneye nasip olursa ben iveco ile geleyim, istesekte radara giremeyiz son sürat 80..:D
Ayrıca yorumları ile konuya renk katan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim..
Nice unutulmaz dostluklara ve daha kalabalık, heyacan dolu buluşmalar.. dileklerimle..

hakkaten bu plansız buluşma çok güzel oldu,çok da güzel denk geldi.tahminimce en az cumartesi günkü kadar güzel bir gün olmuştur...

Gerçektende güzeldi gezi paylaşmanın faydaları diyelim kimse tahmin etmezdi taaa nereden nerelere formda yapılan karşılıklı seviyeli muhabbetlerin paylaşımların tam meyvesiydi bu ve bir başlangıç İNŞALLAH gerisi gelir ve her yıl fırsatlar oldukça bir araya gelir ve muhabbetleşiriz abilerim arkadaşlarım gelecek yılda bekliyorum sizleri ,Ertaç,Çağrı çok şey kaçırdınız bir günde koca konya ovasını turladılar, seyyit kardeşim üzüldüm ceza için :(yaw benden oldu heral 3-5 kez telefon açınca nerde kaldınız diye sende basdın gaza neyse sağlık olsun :)

hacimmet link=topic=40902.msg364634#msg364634 date=1300752333' Alıntı:
Gerçektende güzeldi gezi paylaşmanın faydaları diyelim kimse tahmin etmezdi taaa nereden nerelere formda yapılan karşılıklı seviyeli muhabbetlerin paylaşımların tam meyvesiydi bu ve bir başlangıç İNŞALLAH gerisi gelir ve her yıl fırsatlar oldukça bir araya gelir ve muhabbetleşiriz abilerim arkadaşlarım gelecek yılda bekliyorum sizleri ,Ertaç,Çağrı çok şey kaçırdınız bir günde koca konya ovasını turladılar, seyyit kardeşim üzüldüm ceza için :(yaw benden oldu heral 3-5 kez telefon açınca nerde kaldınız diye sende basdın gaza neyse sağlık olsun :)
aynen ben de biliyordum ama yapacak bişey yoktu,emir büyük yerden geldi :) aslında ne kadar üzülsem de kaçırdım diye bir bakıma döndüğüm iyi oldu,bir tane inek vardı buzalayacak o buzaladı pazar öğlen saatlerinde,aşısı sütü falan akşama kadar onunla uğraştık.

paylaşım için teşekkürler nail abi paylaşım için teşekkürler ben pazar günü bişey anlayamadım tarımdan fazla anlayan olmayunca sizlerle gelseymişim