jondere alıcam yardım

slm sevgili arkadaşalar jondere almayı düşünüyorum ama hangi seri hangi model alıcamı bilmiyorum 10-12 bin tl arası düşünüyorum 23 dönüm bag ve zeytinlik var toprak kırtabanı biraz sert toprak burda çalışa bilşecek motoru ve beygiri güçlü yakıtı az hangi jondereyi önerir siniz saygılarınla yorumlarınızı bekliyorum :S

Ynt: jondere alıcam yardım

10 12 binliraya yeni tip veya çifçeker johndeere hiç bulamazssın kardeş ama eğer johndeere alacaksan sana en iyi yeni çıkan 5 e serisinden 55 hp lik 5055 4wD iyi olur. ama onuda 2.elini bulamazsın eğer new hollanda bakarsan 2.el veya sıfır traktör bulursun diye düşünüyorum ama johnderenin yeni tiplerini kesinlikle 10 12 binliraya alamazsın.

ugur kardes bu site alısmıs trktör alıcam dıyınce en az bı 30 bın tl den atıyorlarr :))) ondan dolayı ıyıce belırtmen lazım yoksaa sana neler aldırırlar neler ama cıftcı ne kazanıyo dıye bı dusunmezlerr

2030 cekiş konusunda sıkıntı yasatmaz ama yakıtı az degildir.. fiyatları 10bin civarında olmalı.. gecen yıl bizim burada 6.500 tl ye verdiler temizdi traktör sıkışmıştı verdi galeriye