Konya Tarım Fuarına 178 Bin Ziyaretçi...

resim.aspx

Konya 9. Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarının, 178 bin 261 kişi tarafından ziyaret edildiği bildirildi.

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, KTO-Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde 16-20 Mart 2011 tarihleri arasında 9'uncusu düzenlenen Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarının bu yıl ziyaretçi sayısında rekor kırdığı belirtildi.

Fuarın, Türkiye'nin 'Tarım Başkenti' ve 'Buğday Ambarı' Konya'da 26 ülkeden 500 firma ve temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirildiği ifadelerine yer verilen açıklamada şöyle denildi:

'Geçtiğimiz yıla oranla yüzde 50 büyüyerek, 9 ayrı salondan oluşan kapalı

-açık 60 bin metrekare toplam alanda 26 ülkeden 500 firma ve firma temsilciliğinin bin 200 farklı markasının sergilendiği Konya Tarım Fuarımıza 5 gün boyunca, yurtdışından, ABD, Belçika, İtalya, Hollanda, İspanya, Almanya, Fransa, Suriye, Ürdün, Fas, Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Sırbistan, Romanya, Uganda, Uruguay, Avusturya, Cezayir, Güney Afrika, Tanzanya, Libya, Kore, Irak ve İran'dan, profesyonel ziyaretçi ve ilgililer geldi. Bunun yanı sıra fuar, yurtiçinden Anadolu'nun tüm bölgelerini kapsayan 71 farklı ilden Tüyap organizasyonları ile getirilen heyetler ile toplam 178 bin 261 ziyaretçiye Konya'da Tüyap çatısı altında ev sahipliği yaptı.'

Konya Tarım Fuarı'nın katılımcı ve ziyaretçilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek nitelikte hazırlandığı kaydedilen açıklamada, 5 gün boyunca tarım sektöründeki tüm yenilikler ve gelişmelerin başta Türk çiftçisi olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışından gelen tüm ilgililere tanıtıldığı vurgulandı.

Fuarın, verimli iş bağlantılarına ev sahipliği yaptığı, Konya'nın yurtiçi ve yurtdışındaki tanıtımına, turizmine ve ekonomisine büyük katkılar sağladığı belirtildi.

TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş tarafından KTO - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde, Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Derneği (TARMAKBİR) ve Konya Tarım İl Müdürlüğü işbirliğiyle, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, TZOB Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Selçuk Üniversitesi, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB desteği ile düzenlenen Konya Tarım 2011 Konya 9. Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 20 Mart 2011 Pazar günü sona erdi

Ynt: Konya Tarım Fuarına 178 Bin Ziyaretçi...

Konya 9. Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarının, 178 bin 261 kişi tarafından ziyaret edildiği bildirildi.

sondaki 178.261 son kişi benmi oluyorum demekki ben fuara gelmesem 178.260 olacakmışş ;D zuha-*-s zuha-*-s

altansat link=topic=40924.msg364811#msg364811 date=1300804237' Alıntı:

sondaki 178.261 son kişi benmi oluyorum demekki ben fuara gelmesem 178.260 olacakmışş ;D zuha-*-s zuha-*-s

Yada ben :) kesin benim kambersiz düğün olmaz :D

dolcevita link=topic=40924.msg364823#msg364823 date=1300805406' Alıntı:
ruslarda olacakmış seneye abd idda geleceklermiş bizdemi bi stand acsak trakkülüp olarak
abi ya tarım bakanlığında rica edelim rusyanın yanında ukraynayada davet etsin onların motorları güzelmiş çok iç-*-* iç-*-* zuha-*-s zuha-*-s