hattat a70 beşli 11 no pullukla seyirlerinizde

Ynt: hattat a70 beşli 11 no pullukla seyirlerinizde

m 3 yada m4 le çekiyor toprak killi toprak biraz ağar kumlu deil bide artık güvenmeniz lazım benim güvenim tam çünkü geçen hafta traktörün kapısını kapadım nasıl oldu anlamadım kapının camı kırıldı servisi aradım geldi rapor tutu bügn cam geldi takıldı kullanıcıdan sorun çıkmadığı müddetce herzaman hattat malının arkasın da ve iki gün içinde parça geliyor ben pancar çektım iki ay boyunca net pancar 12 ton geliyo komple romorkların agarlığı 16 17 ton geliyor normal yokuşları ikinci yada üçüncü viteslerde çıyor bi sorun yasamadım şu ana kadar

bende iki tane bıçak var biri beşli biri dörtlü 12 no düzde beşliyi dağda dörtlüyü takıyorum sitede erkuntunda videosu var beslıyle sizce hangisi daha seri gidiyor yorumlarınızı beklıyorum

CEMİL EFENDİ link=topic=40942.msg365034#msg365034 date=1300824180' Alıntı:
bende iki tane bıçak var biri beşli biri dörtlü 12 no düzde beşliyi dağda dörtlüyü takıyorum sitede erkuntunda videosu var beslıyle sizce hangisi daha seri gidiyor yorumlarınızı beklıyorum
beyki daha hızlıdır ama toprak yapısı çok önemli 2nizde aynı toprakta denemenz lazm ;)

hayırlı olsun kardeş çook güzel seçim yapmışsın helal hattata bende 4 12 no taktım çok rahat çekiyor paylaşımlarının devamını bekliyorum
dedigin gibi servisden yana sıkıntı yok ben arıyom adam sen kapa benarayım diyor

CEMİL EFENDİ link=topic=40942.msg365034#msg365034 date=1300824180' Alıntı:

bence hattat erkunttan daha seri ve rahat cekmiş

maşallah taksı gıbı gıdıyorbendede hattat a60 tek ceker var 4 lu 11 no kullanıyorun serı 1le cekıyom yakında cekcem yuklıyecegım ılk başlarda hıdrolıgını bılemedım hep 240 s kullandıgımızdan 4 lu pulluk tamamen toprakta kayboluk vazıyettebırle gazı kokleyıp koyuverdıgımde 4 5 metre onu kalkık yınede sıyırıyor kesılmıyor cekışı cok mukemmel *098*-

HEMA 60 link=topic=40942.msg365096#msg365096 date=1300828131' Alıntı:
bence hattat erkunttan daha seri ve rahat cekmiş
çeker tabi . hattatı mısır yerinde aynı pullukla çifte koşsan o zaman da çekebilirmi ? acaba. mısır deyip geçmeyelim arkadaşlar
mısır yeri motora koyar pulluğa dayanır. bunları neden diyorum cemil arkadaş erkunt la kıyasladığı için erkunt mısır yeri sürüyor orda ikiniz arka arkaya gireceniz hata ozaman belli olur kimin daha seri çift sürdüğü ok-*-s

yakın olsak hiç affetmem erkuntu depelerdim dayımda erkunt 70 t var videosunu çekince hepberaver izleriz bu arada topraklar aynı sayılır ikiside tavında arkadşların yorumlarına bırakıyorum kararı onlar versin

aksazli link=topic=40942.msg365111#msg365111 date=1300829724' Alıntı:
çeker tabi . hattatı mısır yerinde aynı pullukla çifte koşsan o zaman da çekebilirmi ? acaba. mısır deyip geçmeyelim arkadaşlar
mısır yeri motora koyar pulluğa dayanır. bunları neden diyorum cemil arkadaş erkunt la kıyasladığı için erkunt mısır yeri sürüyor orda ikiniz arka arkaya gireceniz hata ozaman belli olur kimin daha seri çift sürdüğü ok-*-s
tamam kardeş hemen işi bırakalım mısır yeri arayalım ha bu arada mısır yeri bilen varmı gidiyim orayı sürüyüm dalgamı geciyon kardeş mısır yerinde zorsa 4 m ile sürer