hattat 4 lü 12 no pulluk la estiriyo

Ynt: hattat 4 lü 12 no pulluk la estiriyo

CEMİL EFENDİ link=topic=40946.msg365294#msg365294 date=1300864014' Alıntı:
hattat a 70 likkardeş önde altı ağarlık arkada birer tane var öne ve arkaya ikiağarlık alacam daha iyi olur diyorlar
benimkindede önde 6 idi alırken 2 tane daha aldım 8 önde 1 rer arkada bende arkalara 1 daha almayı düşünüyom arkalar 1x80kl bence az

ceksparow-1986 link=topic=40946.msg365154#msg365154 date=1300833857' Alıntı:
erkunt hattatı ezsin ben ona istedigi motoru alırım hemde bedava
birde bu hatat 70likmi arka teker balon mu ve agırlık önde arkada kaçartane cevaplarsan sevinirim
siz benim paylaştıgım 5 li ile sürüm yapan videoları gormedin sanırım? erkunt bu tattatı her alanda ezer kotu demiyorum motoruna ama her ben iyi çekiyorum diyen erkunta kafa takıyo geçen gorduk kum gibi yer suruyon tarlalarınız hafif yozgattan arkadaşım var wanted uyeli toprakları agır 4 14 alpler kalın malzeme l4 yani seri 1 in biraz fazlası ile çekiyo ki bunu taksa l4 le çekse bu motoru her alanda geçer uyy-*s

gardaş ben sivas gemerektenim tarlaların çoğu dağda hemde bi araştır bakam bizim bölgenin toprağı kumlumu seninde videonu seyrettim o tarlada olsam ben düz birle giderdim ikinciside erkunt kulllanmadığım traktör deil dayımla çit sürerken traktörleri değisiriz ben erkuntlada tarla sürdüm biliyom burda övmene gerek yok erkuntu görünen köy klavuz istemez her kez seyrediyor videoları yorumlarıda okursan ne demek istediğimi onlarsın

CEMİL EFENDİ link=topic=40946.msg365314#msg365314 date=1300869654' Alıntı:
gardaş ben sivas gemerektenim tarlaların çoğu dağda hemde bi araştır bakam bizim bölgenin toprağı kumlumu seninde videonu seyrettim o tarlada olsam ben düz birle giderdim ikinciside erkunt kulllanmadığım traktör deil dayımla çit sürerken traktörleri değisiriz ben erkuntlada tarla sürdüm biliyom burda övmene gerek yok erkuntu görünen köy klavuz istemez her kez seyrediyor videoları yorumlarıda okursan ne demek istediğimi onlarsın
Madem Erkunt sende kullandın , burdaki videolarıda takip ediyorsun, az çokk biliyorsundurr Performansını.. Şimdi Videoyu seyrettim, o tarlada düz1 ile giderim hikayesini geççecen herkez istediği malzemeyle tarlaya gider.. Şimdi bi Erkunt kullanıcısıda Senın Tarlan içinde seri 1 bçukla giderim der, bu mevzu uzar Gider. Dayınla aynı Tarladaki videonu koyarsın kım kımı eziyormuş görürler. İhtimaller üzerine değerlendirme, hiç kimseyi tatmin etmez. Somut örnekler olursa, net görüntülerle performanslarını beklıyoruz ;) Kimsenin kimseyi Ezdiği yok noo*-*-

CEMİL EFENDİ link=topic=40946.msg365314#msg365314 date=1300869654' Alıntı:
senin gozunun ayarı yok belli o videoyu ben motor ilk tarlaya girdiginde nası ayarlayacagımızı bilmedigim halde çektim ve o vites seri 1 zaten ve pullugunda toprakta gorulen bi tarafı yok tmm mı snn dayınınkı kaç modeldir bilmem ama erkunt 2008 ve ustu pompası değişik biraz daha güclu digerlerine bakarak

dayımın tarktör arkun nimet 70t 2011 model senin traktörün düz biri öyleyse takviyeleri nasıl bilmem heralde kaplumba geçer takviyede gözümdede sorun yok kafana takma benim gördüğümü hrkez görüyor açık bişekilde

CEMİL EFENDİ link=topic=40946.msg365356#msg365356 date=1300879017' Alıntı:
dayımın tarktör arkun nimet 70t 2011 model senin traktörün düz biri öyleyse takviyeleri nasıl bilmem heralde kaplumba geçer takviyede gözümdede sorun yok kafana takma benim gördüğümü hrkez görüyor açık bişekilde
işte erkuntu bilmedigin burdan belli bende bilmiyodum ilk takviye 4 seri 2 den çok az agır şuan l4 te çekiyorum oda seri birden hızlı ve kollarıda ayarlıyorum tutabilen yok + snn tattat dedigin motorla erkuntun arasında pek bişey yok sadece şanzuman var erkunttaki şanzumanı herkez bilir hattattakide güzel hema ama zf kadar diildir istersen ikisinide kucuk vitese al rolantiye bırak hangisi stop edecek hangisi çekecek 4 lu pulluklarla ok-*-s

traktörlerin hepside iyi maşşallah kötü traktör yok kuboto yu bile sevmezdik ama şimdi ikinci eli yok piyasada hafta sonu size bi video çekip göndereyimde tek çeker 70-56 yla kullandığım 4 lü 12 inç alpler pullukları erkunt dada kullanıyorum birde 4 lü 14 lü buldum onu deneyeceğim ama tek çeker farkı ile yalnız çekip çekmemesi önemli değildir onu söylemek istiyorum

1. kural traktörü yormayacak yolda ve tarlada ağırlık ve sal yönünden
2. kural en az yakıtı nasıl yakarız onu hesap etmeli
3. kural daha seri hangisi ile sürüm yapılabilir
4. kural ise denemeden bişey olmaz

cazgin0020 link=topic=40946.msg365360#msg365360 date=1300879592' Alıntı:
işte erkuntu bilmedigin burdan belli bende bilmiyodum ilk takviye 4 seri 2 den çok az agır şuan l4 te çekiyorum oda seri birden hızlı ve kollarıda ayarlıyorum tutabilen yok + snn tattat dedigin motorla erkuntun arasında pek bişey yok sadece şanzuman var erkunttaki şanzumanı herkez bilir hattattakide güzel hema ama zf kadar diildir istersen ikisinide kucuk vitese al rolantiye bırak hangisi stop edecek hangisi çekecek 4 lu pulluklarla ok-*-s
öncelikle sana şunu söyleyim evet erkuntla hattatın arasında fark yok ikiside birbirinden üstün sende bunu kabullen hattatı ezerimgbi cümleler kullanma istersen motorları aynı agırlıgı aynı nasıl üstün oluyor ha diyecen şanzumanı zf
1 erkunt 12+12 şanzuman ve 16+8 zf şanzuman olarak 2 çeşit
2 hattat 12+12 şanzuman ve 16+8 zf şanzuman olarak 2 çeşit
ben 12+12 seçtim 3860kl agırlıgı var senin erkunttan aşa kalmaz
rolanti meselesinde sürüngen mevcut gitmiyor motor
seçim meselesi burda bana göre erkuntla hattat kıyaslanmaz ikiside yaklaşık olarak eşit

CEMİL EFENDİ link=topic=40946.msg365298#msg365298 date=1300865215' Alıntı:
benim hattatın lastik balon lastik kaç vites 16 8 mi 12 12 mi senin tarktör ağarlıkları kaça aldın bilgi verir sen sevinirim
ben patates işiyle ugraşıyom cızı arasına girmesi için ince teker aldım vitesleri 12+12 tercih ettim ön agırlıkları motoru alırken rica ettim bedava ön 2 agırlık verdiler
8x40=320kl önde agırlıgı var
1x80=80kl arkalarda agırlık var arkaları 2x80=160 yapmayı düşünüyom traktör 3860kl+160=4020kl olacak motorun yorulmasından dolayı tereddütdeyim
erkuntun 70e serisi ile 70t 4x4 kabinli agırlıklarını bilen varmı katoloktan degil tam bilgi

peki ikiside eşitte neden erkunt hattatı ezsin ona istedigi motoru veririm dedin uyy-*s erkunt kullanmadıgından bilmiyosun tek çekere al 4 lu pullukları tarlaya gom çektigi vitesin buçuguna at rolantiye bırak stop etmez çeker işte zf demek bu demek uyy-*s siz erkuntu kucuk goruyorsunuz bizde ondan boyle konuşuyoruz yoksa hattat çekmiyo diyen yok burada noo*-*- noo*-*-
ceksparow-1986 link=topic=40946.msg365393#msg365393 date=1300882630' Alıntı:
öncelikle sana şunu söyleyim evet erkuntla hattatın arasında fark yok ikiside birbirinden üstün sende bunu kabullen hattatı ezerimgbi cümleler kullanma istersen motorları aynı agırlıgı aynı nasıl üstün oluyor ha diyecen şanzumanı zf
1 erkunt 12+12 şanzuman ve 16+8 zf şanzuman olarak 2 çeşit
2 hattat 12+12 şanzuman ve 16+8 zf şanzuman olarak 2 çeşit
ben 12+12 seçtim 3860kl agırlıgı var senin erkunttan aşa kalmaz
rolanti meselesinde sürüngen mevcut gitmiyor motor
seçim meselesi burda bana göre erkuntla hattat kıyaslanmaz ikiside yaklaşık olarak eşit