kubato b2530 bilgi talebi

arkdaslar ufak yolu bır traktör alağım bartında bayıde bana önerilen kubato b2530 trakötr u gördum am oyuncak gibi ama satıcı öğle bir anlatıkı bana bu kucuk aslında bır dev gibi geldi bır pazarlama takdıgı gibi geldi b2530 hakında kullanan varsa bılgı verırseseverım ben kısaca bayiinın analtıkalrını madeleyeyım
-yakıt cimrisi ( 3 sılındır normal)
-piyasadakı gercek cift ceker 4X4
-3lü pulluğu tak bahce değil tarla sur ( 50 dönumden az yerı olanlara bunu satıyoruz buyuk traktöre gerek yok dedi)
-bas 3 ton yuku ceker banamısın demez
-dağ bayır demez 3 lu pullukla surer
burda video paylaşan arkdaslara bakdımda genelde duz yerlerı surerken cekmışler malum bartındayım bızde 3 -5 dönum duz yeri tek parselde bulmak zordur :) bu yönden nasıl

birde aynı bayı hattat bayısı ve ben motorları ıncelerken orda bır tane 2009 model 160 saat calışmış H45 vardı 20.000 lira siz olsanız hangıısnı tercih edersınız kullnıcı arkdaslar pşiyasaya ış yapmayacam kendi işimde kulanacam. yılda 50 dönum tarla sürecem sadece ot ve yonca ekımı için kulnılan tarlalardır arazı yapısı %50-70 mehilli araziler ban şimdi 2009 model 160 saat calışmışHattat H45 mi 20.000 kubato b2530 2011 sıfır saat 25.000 lira detaylı bılgısı olan arkdaslar bılgılendırıse sevinirm

Ynt: kubato b2530 bilgi talebi

img3222.jpg

pek güccük yaww :) bundan adamı köpek kapar ;D

ya sorma korkumda o zaten köpek kapması pek ağır iş olmadıgı için bu ufağı önerdı bırde satıcı arazıyede gördu buraları surer dedi bendne kendısıne traktöre alda gel bir dahakıne sur dedim :)

işde biir tarafda hattat H45 20 bın 2009 model 160 saat temiz kulnılmış tratöre benziyor en azından diğer yanda japon işi ufak ama işlevsey ve cok satılan bır urun kubato b2530 2011 model sıfır 25 bin lira buna bınerken adama gülerler ya atv ler gıbı .-) işde hangısnı tercıh edeyım sızlerce

kubota öyle dağ bayır dinlemez söyleyişi biraz abartı olmuş düz bahçeler için ideal ama bence sizin için riskli olabilir, hattat ise ikinci elde sorun yaratır, ben olsam ikinide tercih etmezdim 20 bin liranız varsa eğer 260 gold mini max düşünürdüm özellikle fren açısından ve güç açısından çok memnun kalırsınız tabiki tercih sizin.

git kullan yada kullana varsa yakınında git gözunle gör.. malatya dada cok övülüyor bu 2530 ve shutle bile var bu traktörde cok pratik traktör her yere girer.. ben videolarını izledim cok iyidi ama git kendi topragında kullan dene memnun kalacagını da düşünüyorum. ama sen oralarda alan varsa git bak yada demo traktöru versin dene bayi.. için rahat etsin öle al..

mustafacağım işde gercekdne peynır ekmek gıbı satılıyor bu traktör ya kafamdaakı sorunde ıste hattat ın servis sorunu kubato dakı üzerinde durmamda tarımı sadece hobi amaclı gibi bırsey yapıyorumm tarımdna para kazanmıyorum sadece kendı işimi görmek için 50 dönüm arazıyı sursun diye ama diyer tarfda bır tarafda 45 beygırlık cok ıyı kujllnılmış 160 saatde olan kubatonun ıkı katı buyuklugunde bır makına diğer tarafda ıse 4x4 cift ceker ve iş makınasında cok ıyı olan japon mını dev :) vede sıfır olması 2 yıl garanti olması kafamda cok sorular var 2 ay ıcndede traktmrelre zam geleceğinide bıldıgımden 1 ay ıcınde karar vermem gerekıyor

ganymedes link=topic=40948.msg365362#msg365362 date=1300879721' Alıntı:
mustafacağım işde gercekdne peynır ekmek gıbı satılıyor bu traktör ya kafamdaakı sorunde ıste hattat ın servis sorunu kubato dakı üzerinde durmamda tarımı sadece hobi amaclı gibi bırsey yapıyorumm tarımdna para kazanmıyorum sadece kendı işimi görmek için 50 dönüm arazıyı sursun diye ama diyer tarfda bır tarafda 45 beygırlık cok ıyı kujllnılmış 160 saatde olan kubatonun ıkı katı buyuklugunde bır makına diğer tarafda ıse 4x4 cift ceker ve iş makınasında cok ıyı olan japon mını dev :) vede sıfır olması 2 yıl garanti olması kafamda cok sorular var 2 ay ıcndede traktmrelre zam geleceğinide bıldıgımden 1 ay ıcınde karar vermem gerekıyor
abi biz bu japon devinin 1 sendir hayranı ve takipcisiyiz sen bu kubotayı 20 senede bozamassın öbürünü 20 gün uğraşmadan bozarsın buna emin ol hema holding şimdi elektrik sektörüne girdi malının arkasında durmaz ama ben sana tavsiyem L3200 gelecek tarla tipi senelerce kullanırsın bende çok niyetliyim ayrıca neden 160 saatte makina satılır ? san kubota ile ilgili her türlü bilgiyi endonezya Japonya güney afrikadaki arkadaşlarımla konuşup edindiğim tecrübelerime dayanarak veriyorum haberin olsun ......

kardeş ben uzun süredir yaklaşok 1 yıldır ufak traktör araştırması yaoıyorum bu süre zarfında gerçekten kubota dan sağlam ve kullanışlı birine rastlamadım bende onndan alacam sen o kubotayı eskitemezsin çok sağlam yapmış o geri kalan 3.dünya ülkelerinde montaj edilmiş traktörleri alma sonuçta dünya biliyor japon teknolojisi hiç şüphe duyma dağda taştada çalışır ayrıca sana bir adres vereceğim o ditedeki küçük traktörlere bak japonyanın bu konuda ne kadar drneyimli olduğunu görhttp://www.kanmoninternational.com/selamlar