BUDA BENDEN AĞIR ABİYE GELSİN...

Ynt: BUDA BENDEN AĞIR ABİYE GELSİN...

[size=20pt]öncelıkle ferruh abıme cok tsk ederım abıcım allh razı olsun namımız çoruya kardar ulaştı be :D forum sayesınde yok yok ben ıyıce kaptırdım kendımı fendt e [/size]

önder çifçi link=topic=4712.msg48968#msg48968 date=1213463591' Alıntı:
evet kangallı 209 S serisi...serisinin en büyüğü 94.hp.bir makine.selamlar..
bizim bi akrabada 209 S var fotoğraflarını görmüşsünüzdür belki...

ağır abi link=topic=4712.msg49084#msg49084 date=1213473635' Alıntı:
bugune kadar fendt kullanıcısındn sıkayet aldınızmı hıc

ağır abi..bi şikayet var..onuda gururla açıklıyorummm..her kullanıcımız evde bacımızı unutturduğunu söylüyor.teknik olarak kimseden böyle bir uyarı dahi gelmedi..buralarda(trakya)73 hp bahçe traktöründen 924 e kadar her seri var.hiçbir kullanıcımız.bir şikayet değil serzenişte bile bulunmadı..olsaydı inanın onuda yazardım.selamlar sevgiler..

bak yukarıdada belirttim. takdir ve tenkit kullanıcının doğal hakkıdır.....sizde duyarsanız iletebilirsiniz..memnun oluruz..

önder çifçi link=topic=4712.msg49087#msg49087 date=1213474032' Alıntı:
ağır abi..bi şikayet var..onuda gururla açıklıyorummm..her kullanıcımız evde bacımızı unutturduğunu söylüyor.teknik olarak kimseden böyle bir uyarı dahi gelmedi..buralarda(trakya)73 hp bahçe traktöründen 924 e kadar her seri var.hiçbir kullanıcımız.bir şikayet değil serzenişte bile bulunmadı..olsaydı inanın onuda yazardım.selamlar sevgiler..

bak yukarıdada belirttim. takdir ve tenkit kullanıcının doğal hakkıdır.....sizde duyarsanız iletebilirsiniz..memnun oluruz..
ben paylaşım diye buna derim işte tşk ustam

önder çifçi link=topic=4712.msg49087#msg49087 date=1213474032' Alıntı:

ABİ YORUM BUKADARMI ETKİLEYİCİ VE GÜLDÜRÜCÜ OLABİLİR ÇOK GÜLDÜM ABİ ŞAKA biryana türkiyede makina sayısı şuan daha istenilen sayılara ulaşmadı ben diyorumki avrupadaki oranlara baksak değerlendirsek

saygılarımla

[ferruh abi , ağır abinin traktörünü sipariş vermiş her halde !!!!!]

ohooooooo sen yokken neler oldu bı bılsen cok sey kacırdın uyy-*s uyy-*s