L 95 ile tizel

7218.jpg

7233.jpg

7248.jpg

7264.jpg

7278.jpg

7290.jpg

L 95
arkadaşlar bu tarla havuç hasadı yapılan bi tarla tizeli çekmesem tarla suyunu çekmeyecekti :D

Ynt: L 95 ile tizel

maşallah topram yaz kış durmak yok sizde iyi motor eskidiyonuz
motor eskitme yönünden L 95 13 senedir bizde kimse biz gibi 13 sene katlanamıyor burda
l 95 ordek gıbı suda gezıyo kolay gelsın ramazan abı.. bayagı zor olsa gerek camurda surum yapmak ? vıdyo yok mu ?
sağol ertaç su olduğu için sorun yok tekerler tutunuyor video yu ekledim
Güzel paylaşım. Çamurda da sürmek zordur. Ama tarla çiğnenik olduğuna heralde pek problem yaratmıyor...
zaten çinenik olduğu için suyu çekmiyordu sorun çözüldü :D
maşallah Allah nazardan saklasın güzel tarla dümdüz güzel motor
sağol daha iyileri senin olsun
Biz geldikten sonramı yağdı bu yağmur.? Gölet olmuş heryer..
nail abi bu tarlada su 2 ay önceden vardı tarla sert olduğu için suyu çekmiyordu
tarla baya sertmiş bu çamurda motor batmadan çizeli götürdüğüne göre allah kolaylık versin her sene böyle su birikmesi oluyomu
havuç yeri olduğu için sert bi tarla bu sene yağışlar iyi onunda etkisi var

sağol
bizim memlekette böyle çamur tarlaya traktör sokana deli derler...biz kıraç arazi işleriz, böyle tarlaya traktör sokmayı bırak yanından geçmeyiz...tahminimce ikinci bi ürün falan ekicen heralde ya da çiftçiyi sonunda delirttiler
2 ay öncede su vardı şimdi yine suyu çekmemiş 10 15 gün sonra pancar ekecez onun için mecburen karıştırmak gerek
suyun içinde baya zor olmalı ona ragmen yinede güzel çekiyor
2 nin 3 ü ile gidiyor

Video çekecem için Çamurla iyi mücadele Etmişşin, Paylaşim içn Tşkler Havalar güzel gidersee 3 -4 güne doğal halini alır zannedersem:) Bidaha kariştirican :D deme

wan7ed link=topic=40960.msg365552#msg365552 date=1300896053' Alıntı:
Video çekecem için Çamurla iyi mücadele Etmişşin, Paylaşim içn Tşkler Havalar güzel gidersee 3 -4 güne doğal halini alır zannedersem:) Bidaha kariştirican :D deme
yok canım direk buraya eker ahmet ;D güzel paylaşım pramazan abi pancara hazırlamak için çok çalışman gerekiyo gibi sanki :D

anayurtlu 3105d link=topic=40960.msg365561#msg365561 date=1300896545' Alıntı:
yok canım direk buraya eker ahmet ;D güzel paylaşım pramazan abi pancara hazırlamak için çok çalışman gerekiyo gibi sanki :D
Ne bilem Pancar mı Ekiyoruz Ramazan Abi ' nin paylaşimlari Sayeesinde combine Tarimi öğreniyoruzz :D Sen yattt ancakk resim felan Aticandi hani sogan Ekiyordn: slk-*-s

Hakkaten o kadar çiğnenmiş ki çamur falan yok havuç tarlası tabi normal.Eline sağlık ramazan abi zor şartlarda da videoyu bizden esirgememişsin
su olduğunu için çizmeyle gitmişdim çizme olmasa inemezdim aşağı :D
kolay gelsin abi. Bereketli olur inşallah. L95 in maşallahı var kaçlı bu tizel? 7 li mi?
sağol tizel 9 lu gecen yıl 11 liydi 2 ayağını çıkardım arası sık oluyordu
Video çekecem için Çamurla iyi mücadele Etmişşin, Paylaşim içn Tşkler Havalar güzel gidersee 3 -4 güne doğal halini alır zannedersem:) Bidaha kariştirican deme
biraz spor ettim :D 1 hafta 10 güne kadar kendine gelir tarla
yok canım direk buraya eker ahmet güzel paylaşım pramazan abi pancara hazırlamak için çok çalışman gerekiyo gibi sanki
burayı süreriz sonra kopra çekeriz en son merdane çekeriz sonra ekilir