lassa& petlas arka radial lastik

Ynt: lassa& petlas arka radial lastik

şu an üzerindeki lassa, iyi dayandı ama tutunmuyor yere çok sert çünkü. ama radyali daha yumuşak gibi üstelik 4 yıl garantili satılıyor. Goodyear ya da michelin almayı bende isterim ama en az 3000 tl fiyat çekiyorlar

Lassa kışın naylon gibi denedik ;D Petlas 240 a 5 sene dayandı Bizde pırellı var şimdi çok güzel lastik. Bence radial good year, pırellı, micheln lastiklerinden al pahalıdır ama çok iyidir

pirelli almayında ne alırsanız alın ,ben aldım 5 ,6 ayda bütün diş araları çatladı ,garantiyede saymadılar.sebebi ise sert zeminde kullanmaya fazla gelmiyormuş ,devamlı tarlada kullanacakmışız.,bende dedim böyle saçmalıkmı olur ,söyleyin bayilere madem herkes bilsinde kimse almasın ,şu an petlas kullanıyorum gayet güzel.

ykptrkn link=topic=40961.msg365608#msg365608 date=1300898664' Alıntı:
pirelli almayında ne alırsanız alın ,ben aldım 5 ,6 ayda bütün diş araları çatladı ,garantiyede saymadılar.sebebi ise sert zeminde kullanmaya fazla gelmiyormuş ,devamlı tarlada kullanacakmışız.,bende dedim böyle saçmalıkmı olur ,söyleyin bayilere madem herkes bilsinde kimse almasın ,şu an petlas kullanıyorum gayet güzel.
Bendede pırellı var bende hiç bir sorun yok ne çatlama ne patlama ;D Petlastan iyi olduğu kesin ama

şuan yeni aldıgımız kubota da petlas ta-110 radial lastik var.. lastik cok yumuşak henuz yeni guzel görünüyor bi sorun yaatırmı ilerde bilemiyorum ama övüyorlar petlas ın radialini.. önceki erkunt servette de petlasın diagonal lastigi vardı cok iyidi hiç bi sorun yaşamadık sertligi iyi idi.. same expl. da pirellinin radialı var beş para etmez cok cabuk eridi lastik şikayet ettik gelip ölçüp biçtiler bi sorun yok dediler..

Dqn link=topic=40961.msg365518#msg365518 date=1300893994' Alıntı:
Petlas ve lassa almada ne alırsan al
hele hele petlas tan don lastiği bile alınmaz kardeşim ben aldım gevura kızıp oruç bozana döndüm onların yüzünden motoru değiştirdim ne garantisi bisene yalvardım gelmediler motor topal deveye döndü

Önlere petlas aldık akibeti şuan belli değil çünkü kışın başında aldık sadece ilaç işine ve yola girdi şimdilik lassalar çok güzel 5 yıl oldu hala çok iyi diş var tutunuyor yere pirellide hiç iyi değil benim gözümde lassadan önce ormana girdik pirelli lastik ile 2 gün sonra derin yarıklar oluştu lastiklerde...

en iyi radialın goodyear olduğu muhakkak bence ama petlasın fiyat kalite durumu da iyi örneğin 3085 in lastikleri goodyeardan 8600 tl ye lassadan 6500 tl ye petlastan 5300 tlye değişiyor ben petlas almayı düşünüyorum çünkü radial olduktan sonra çok aşırı fark olmaz ama lassa nın radialı da düzüde benim gözümde beş para etmez bu sene bir tane 3085 e almışlardı tırnakları çok ince goodyeara göre ya petlas al paran çoksa da tabiki goodyear al