massey 240s ye nh daki gibi liftomatik yapılabilirmi?

massey 240s ye nh daki gibi liftomatik yapılabilirmi?yapılırsa nasıl yapılır?ben her sıra başında tekrar derinlik ayarı yapmam gerekiyor.bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ??*-s

Ynt: massey 240s ye nh daki gibi liftomatik yapılabilirmi?

sekor link=topic=40998.msg366012#msg366012 date=1300964110' Alıntı:
massey 240s ye nh daki gibi liftomatik yapılabilirmi?yapılırsa nasıl yapılır?ben her sıra başında tekrar derinlik ayarı yapmam gerekiyor.bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ??*-s
lift o matic yaptırmassın muhtemelen uygunsuz olur ama hidroliğin koltuk tarafındaki kolu sabitlediğin zaman tekrar ayar yapmaman lazım bizdede vardı biz öyle yapıyoduk

mustafagursacli link=topic=40998.msg366021#msg366021 date=1300964862' Alıntı:
lift o matic yaptırmassın muhtemelen uygunsuz olur ama hidroliğin koltuk tarafındaki kolu sabitlediğin zaman tekrar ayar yapmaman lazım bizdede vardı biz öyle yapıyoduk
anladım ama öğle yaptığın zaman sırabaşında arkadaki aygıtı kaldırırken koltuktan taraftaki kolu hiç ellemiyonmu.ellemezsen aygıt diğer kolla kalkmaz tahmin ediyorum.ama koltuktan taraftaki kola bir dayama yaparsam aynı derinlikte gider diye düşünüyorum ne dersiniz.

sekor link=topic=40998.msg366041#msg366041 date=1300969630' Alıntı:
anladım ama öğle yaptığın zaman sırabaşında arkadaki aygıtı kaldırırken koltuktan taraftaki kolu hiç ellemiyonmu.ellemezsen aygıt diğer kolla kalkmaz tahmin ediyorum.ama koltuktan taraftaki kola bir dayama yaparsam aynı derinlikte gider diye düşünüyorum ne dersiniz.
yok koltuk taraftakiş zaten serttşr diğerine nazaran onun sağındaki çamurluktakini kaldır incir yapacaksın

sekor link=topic=40998.msg366042#msg366042 date=1300969735' Alıntı:
açıklarmısın bana nasıl yapacağımı?
240 ta olurmu bilmem bizim 168 de hidrolik kollarının gidip geldiği güzergahta ayar var. bir parça demir gibi. onu hidroliği indireceğin yere kadar getiriyorsun sabitliyorsun. hidrolik kolunu bu demire değecek kadar indiriyorsun zaten dahada inmiyor. bu senin ayarın oluyor.