lastikleri değiştirirken çektiğim fotolar ..sizce kaplama mı orjinal mi?

fotoraf0064.jpg

fotoraf0065n.jpg

balon lastik kullanıyoruz ve yenileri ise kaplama sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Ynt: lastikleri değiştirirken çektiğim fotolar ..sizce kaplama mı orjinal mi?

Kaplamalarda genellikle balans sıkıntısı olur ve kabin bağlantılarını kopartırısınız.. Yeni yenidir, markası önemli değil..

naıl_59 link=topic=41125.msg367853#msg367853 date=1301271066' Alıntı:
bence atıcı
nail abiye katılıyorum balans önemli hele sen sürekli şehir içindesin
nail abi senib adını başar anıl tiraki nickli üyeden çok duydum ben emiryakup köyündenim senn motoruda kaşıkçıda gördüm 1 kere... bende atıcılardan aldım zaten daha önce mf 285 te 5 sene kadar kullandım yine o da atıcı idi ve hiç bir sorun yaşamadım... inşallah bunda da yaşamamm...

nailyetek link=topic=41125.msg367823#msg367823 date=1301263637' Alıntı:
Kaplamalarda genellikle balans sıkıntısı olur ve kabin bağlantılarını kopartırısınız.. Yeni yenidir, markası önemli değil..
nail abi ben daha önce 285 s 4*4 te kullandım 5 sene gitti sonra motoru satarken üstünde verdim dahada kullanılabilirdi ben sürekli yolda kullanıyorum nakliye işinde tarla 100 dönüm yer işliyor ama ön lastik dayanmıyor bunlara....

aykut güler link=topic=41125.msg368081#msg368081 date=1301327126' Alıntı:
nail abi senib adını başar anıl tiraki nickli üyeden çok duydum ben emiryakup köyündenim senn motoruda kaşıkçıda gördüm 1 kere... bende atıcılardan aldım zaten daha önce mf 285 te 5 sene kadar kullandım yine o da atıcı idi ve hiç bir sorun yaşamadım... inşallah bunda da yaşamamm...
bende almıştım ozaman 285 vardı 600 tl ye almıştım senn traktör tdağ da dimi kabinde ferguson yazılı