New Holland, yerli serilerini yeniledi

NEW HOLLAND, YERLİ SERİLERİNİ YENİLEDİ -TÜRK TRAKTÖR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ÖZDEMİR: ' ' GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ YENİLEME ÇALIŞMALARIYLA ÇİFTÇİLERİN BEKLENTİLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE KARŞILAMAYI HEDEFLİYORUZ ' '

Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, üretimini gerçekleştirdikleri New Holland marka traktörlerin yerli serilerini baştan aşağı yenilediklerini söyledi.

Özdemir, Adana ' da Tier-3 motorla yenilenen traktörlerin tanıtımı nedeniyle düzenlediği basın toplantısında, kuruldukları günden itibaren stratejilerini tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlediklerini ifade etti.

Özdemir, Türk çiftçisinin en çok tercih ettiği traktör markası olan New Holland ' ın 50 ile 100 HP arasındaki bütün yerli üretim traktörlerini, daha az karbon emisyonu sağlayarak çevreye daha duyarlı Tier-3 motorla yenilediklerini belirtti.

New Holland olarak, tüm modellerde gerçekleştirdikleri yenileme çalışmalarıyla çiftçilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflediklerini anlatan Özdemir, ' ' T480 modeli hariç bu yıl pazara sunulan tüm yerli modellerde bulunan turbo intercooler sayesinde traktörler, yakıtı daha etkili kullanım ve daha yüksek performans özelliğine kavuştu ' ' dedi.

Özdemir, tanıtımın ardından çiftçilere yönelik bilgilendirme toplantıları yapılacağını bildirdi

Ynt: New Holland, yerli serilerini yeniledi

paylaşım için teşekkürleer ağır abi

BENCE= REKABET VE HERGÜN YENİLENEN TEKNOLOJİNİN ESERİ BU YENİLİKLER .. burdan tüm markalara sesleniyorum çiftçinin sesini yeni mi duydunuz

aksazli link=topic=41144.msg368101#msg368101 date=1301328754' Alıntı:
paylaşım için teşekkürleer ağır abi

BENCE= REKABET VE HERGÜN YENİLENEN TEKNOLOJİNİN ESERİ BU YENİLİKLER .. burdan tüm markalara sesleniyorum çiftçinin sesini yeni mi duydunuz
yapsa suç yapmasa suç bunlar ne yapması lzm sizi hksz duruma bırakmak için tek traktör erkunt sizin için bende seviyorm erkuntu güzl traktör ama abartmıyorm

Geç bile kaldılar. Elin kore sinden ıvır zıvır traktör markaları tier3 emisyon traktörleri üretirken dünyanın en büyük traktör firmalarından biri olan new holland belkide tier4 teknolojisine sahipken türkiyede tier2 motorları düne kadar üretip satarken türk insanına reva mıydı, hem de 70-80 liralara. yine de hayrlı uğurlu olsun, türk insanına yakışanı versinler.

Tier 3 motorların tek artısı doğaya düşük gaz salınımı diye biliyorum.Bunuda merak etmeyin sizin bizim için yapmamışlardır bu yine kendi aralarında oynadıkları bir oyun işte adı da yenilikçi traktörler...Siz kullanmayın diye o 10 numara yağları kaçak mazotları satacaklar işte euro dizel...

Baya bir değişiklik var bence mesela td65d lerde karşıya ekstra 2 ağırlık atmışlar piston çıkışını 4 yapmışlar artı intercoller takmışlar motor tier-3 motor plus serileriyle birliktede çift çeker,çift badanaj kollarınıda düğmeye çevirmişlerdi birde teyip cd li olmuş bence çok güzel bunları ortalama 1 yılda yaptılar bence büyük ilerleme

nh_fıat link=topic=41144.msg368136#msg368136 date=1301330931' Alıntı:
yapsa suç yapmasa suç bunlar ne yapması lzm sizi hksz duruma bırakmak için tek traktör erkunt sizin için bende seviyorm erkuntu güzl traktör ama abartmıyorm
bak arkadaşım sen ve senin gibiler dananın altında buzağı arıyor ben erkunt diye bi cümle kurdummu dedimki her marka yeniliği kendine yapar yapmassa nahhhhhhh satar demek istediğim buydu nasıl anlayamadın hayret kusuruma bakmayın biraz kaba bi açıklama oldu

:) alay etmiş resmen çifçi bu zamana kadar istemiyordu yenilik yenimi istedi yaptınız.. avrupalı çifçiye yaptıgınız traktördeki kaliteye bakın birde türkiye de ürettiginiz 20sene öncenin teknolojisini boyayıp sattıgınız traktörlere bakın .. tier3 zorunlu olmasa yaparmıydınız ? birde fiyatlarına bakın avrupa fiyatına yerli ...

tt50 de bile intercool ve turbo olması güzel birşey biz bunu hakediyoruz ....................Avrupalıdan ne eksiğimiz var.............Erkuntta turbo ve interkool koymalı berekete ve kısmete eğer varsa düzeltin saygılar

mustafagursacli link=topic=41144.msg368360#msg368360 date=1301344220' Alıntı:
tt50 de bile intercool ve turbo olması güzel birşey biz bunu hakediyoruz ....................Avrupalıdan ne eksiğimiz var.............Erkuntta turbo ve interkool koymalı berekete ve kısmete eğer varsa düzeltin saygılar
sonuna kadar katılıyorum ok-*-s

Avrupalı amerikalı kadar toplu arazimiz yok o traktörleri satsa nolacak sanki ucuzamı satacak sonra bir parçası kırılacak al sana bi hurda yığını.Td lerde bile duydum arkasında bi arıza çıkartıp 20 milyar masrafı olanı.Teknoloji iyi güzel de bazı yerde masraflı nekadar elektrik elektronik aksam giriyorsa işin içine okadar sıkıntı yaratır..

istedikleri kadar yenilik yapsalar veya yapmasalar hertürlü türkiye satış lideri demekki çiftçiçin bir bildiği var var o kadar traktör markasından nhyi seçiyor o kadar çok yakıyor mazot düşmanı denildiği halde biz bile bu yeni serilerinden jdye yardımcı bir tane td100 aldık gerçekten hoş kullanışlı traktörler

Neden Nh tutuluyo dersek ALIŞKANLIK. Millet alıyor düğer komşusuda alıyo. Biraz kıskançlık biraz alışkanlık bu. Diğer motorlara bakmıorlar bile. Mavi olsun yeter diyenleri kaç kere duydum.

efeee09 link=topic=41144.msg368383#msg368383 date=1301345731' Alıntı:
Avrupalı amerikalı kadar toplu arazimiz yok o traktörleri satsa nolacak sanki ucuzamı satacak sonra bir parçası kırılacak al sana bi hurda yığını.Td lerde bile duydum arkasında bi arıza çıkartıp 20 milyar masrafı olanı.Teknoloji iyi güzel de bazı yerde masraflı nekadar elektrik elektronik aksam giriyorsa işin içine okadar sıkıntı yaratır..
hiç bu sefer kendini yorma new holland mutlak olarak servis ve sağlamlık olarak bir numaradır hasar konusua gelince başka bi traktördede başına gelebilir o ama en rahat nh de çözersin sorunu