Erkunt ve gelmeyen tRaktörlerii.

Mrb..
eed erkunt ailesi 10 şubatta sözde sizden traktör aldık o gun bugundur gelmedi daha da gelmiyormuş herhal.. 10 şuabbat 2 haftaya gelecekti. sonra 10 martta kaldı sonra 25 martta derken şimdide 15 nisana... siz adamla dalgamı geçiyorsunuz kardeşim bazı bayileriniz şakır şakır motor satarken hatta göktaşlar 10.000. traktörü sattık diye gazetelerde boyboy resimleri çıkarken Bize motor gelmiyor..Bizim sipariş verdiğimizde motorları üretmek için 100 eleman aldık diyordunuz 25 uretim 35 e çıktı diyordunuz 2000 sipariş var diyordunuz ne bitmez siparişmiş arkadaş en son bizmi verdik bu siparişi nerede kaldı bizim motor.. işler başlıyor mısırı, karpuzu , yoncası vs bunların makinaları için aldık bu motoru işi yapamadıktan sonra gelmesine gerek yok..Daha gelmeden sorun yaşayarak böyle oluyorsa geldikten sonrasını düşenemiyoruz hayırlısı bakalım..
erkuntta attııgım aynı msjı burayada yazdım..

Ynt: Erkunt ve gelmeyen tRaktörlerii.

Öncelikle hayırlı olsun Semih erkunt un hangi modelini aldınız traktörün gelmemeside kötü olmuş inşallah bu soruna kısa zamanda çözüm bulunur.

Arkadaşım mesaj atsan görmemiş gibi davranırlar ara fabrikayı biraz söv şöyle rahatlat kendini.Bu saatten sonra traktör gelecek diyecekler hemen işe sokmayın açılsın işlerin bitince dolaşırsın artık bi işe yaramaz traktörü napacaksın...

traktorun hayırlı olsun sızın bayı sızı takmıyor burda goktaslar su gıbı traktor satıyo ve en fazla 3 gun ıcerısınde yolluyorlar fabrıkayı ara sıkayet et bayıyı cunku bız aldıgımızda 3 gune kalmadan geldı sızın bayı sıze oyun yapıor ara fabrıkayı 2 aydır bı traktor yapamadınızmı dıye sıkayette bulun hemen gonderırler senınkını ozel olarak

hacı git tehdit et bayiyi biraz sinirli bir şekilde hatta biraz küfür müfür .sonra deki vazgeçtim almıyorum başka marka alıcam de bak iki güne nasıl getiriyorlar bazıları böyle dilden anlar ...

hayırlı olsun arkadaşım newhollan tümosan gibi diger trkatörlerde oluyor ama bu kadar uzun olmamıştır bulundugun ilcede veya il de tüketici hakları vardır oraya başvurda bulunsan kesinlikle yardımcı olurlar veya para verdiysen geri al paranı başka motormu yok

hayırlısı olsun biz hayırlı olsun dedik aynı gun gece 11 buçukta geldi motorumuz denizlideki bayisinde yokmus uşak bayisinden attı getirdiler son traktormus ordaki nimet te hem sonra 1 buçuk hafta sonra amcamlara aldıık oda 3 4 gun sonra direk fabrikadan geldi demekki sizin bayi fazla satış yapamıyo talep az ondan fabrikada sizin bayiyi boşluyo bugun bayi ogluna sordum nimet lux kaç para diye 68 mi ne dedi ama 2 ay beklersin lux nimet almak istersen dedi :D

15 nisandan ileriye atmazlar inş. :) 2 ay uzun bi süre.bu süre ıcınde illaki aramıssınızdır konusmussunuzdur.dedıgınız gıbı bazı bayiler tıkır tıkır satarken. iş vw nin jetta için 7 ay sonraya sıra wermesı gibi olmus gerçi vw ithal ya :S erkunt Tr .) bayinin yawas hareket etmesi olarak düşünüyorum..

kardesım bızde erkunta yazıldıgımız gun adam bızım 65-46ya bakmaya gıderken hemen erkuntuda kamyona yukledı arkamızdan gelıyodu bızde getırmeyın bı ortagımızla konusak ole dedık sonra kararı verdık adam işlemleri bitti hemen geldı gunu ıcerısınde sızın bayınızde problem var GÖKTAŞLAR farkı demekkı

JOSEPH link=topic=41176.msg368597#msg368597 date=1301403855' Alıntı:
Biz Traktörü Alır Almaz aldığımız günün aksamı geldi new holland :D

Bi komşu td 100 aldı nerdeyse 2 ay olucak hala gelmedi...demek ki zaman zaman bazı modellerde üretim yetişmeyebiliyor.
bu durum her marka için geçerlidir.

Acaba gelen traktör stage II mi yoksa stage III mü bilginiz varmı bu konuda?

Traktörün gelmemesi durumu normal şu anda satış patlaması yaşanıyor. Ben bügün Massey ferguson 3625 sattım fabrika tam ekim ayına siparişimi geçti yani 7 ay. Normaldir bayiinizi biraz sıkıştırın verir traktörünüzü. Bu arada hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin.