AMAZONE TARIM ALETLERİ.....

Ynt: AMAZONE TARIM ALETLERİ.....

Eline sağlık Ferruh abi
Acaba fiyatları hakkında bilgin varmı...
bu makinalardan en küçüğünü kaç hplik traktör çekiyor acaba bunuda biliyorumusun ???

önder çifçi link=topic=4745.msg49066#msg49066 date=1213472604' Alıntı:
ağır abi...bu alet senin pehlivana göre...kısmet olursa tarla gününde arkasına koşalım...selamlar..
biraz daha resim var ..izlesekmi acaba kombineleri....
tabı memnunıyetle beyler resımler bıtmeden yorum yasak

ağır abi link=topic=4745.msg49069#msg49069 date=1213472795' Alıntı:
tabı memnunıyetle beyler resımler bıtmeden yorum yasak

yok ağır abi neden yasak olsun..koca sene işimiz ne idareli kullanalım..her konuda yorum serbestir arkadaşlar.ağır abinin tarzı bu teşekkürler..yenilikler çok.daha neler var bakıcaz beraber..selamlar..

önder çifçi link=topic=4745.msg49074#msg49074 date=1213473130' Alıntı:
yok ağır abi neden yasak olsun..koca sene işimiz ne idareli kullanalım..her konuda yorum serbestir arkadaşlar.ağır abinin tarzı bu teşekkürler..yenilikler çok.daha neler var bakıcaz beraber..selamlar..
abı resımler arasına yorum gırınce hos olmuyor oyuzden demıstım ama senınde gorusune saygı duyarım tsk

akgul link=topic=4745.msg49101#msg49101 date=1213475469' Alıntı:
abi fiyatlar ne alem listesini koyarmısın....sana zahmet

akgül kardeşim dur hele.acele etme.bitmedi bunlar.burada teknik olarak herşeyi açıklarım.ama fiyat listesi asla...lütfen bu konuda ısrarcı olmayalım.burada satış yapmıyoruz..reklamda değil.saadece yenilikler,yeni teknolojiler..eğer olaya bu gözle bakıyorsak tek bir resim bile vermem.işimiz bu değil.burada müşteri aramak ve satış yapmak gibi bir niyetim yok,yenilikleri paylaşmak amacındayım.böylede olmalı derim.çok yakında fuarlarda olucaz.böylece fiyatlarıda öğrenilmiş olucak.sevgi ve saygılarımla..

önder çifçi link=topic=4745.msg49105#msg49105 date=1213476939' Alıntı:
akgül kardeşim dur hele.acele etme.bitmedi bunlar.burada teknik olarak herşeyi açıklarım.ama fiyat listesi asla...lütfen bu konuda ısrarcı olmayalım.burada satış yapmıyoruz..reklamda değil.saadece yenilikler,yeni teknolojiler..eğer olaya bu gözle bakıyorsak tek bir resim bile vermem.işimiz bu değil.burada müşteri aramak ve satış yapmak gibi bir niyetim yok,yenilikleri paylaşmak amacındayım.böylede olmalı derim.çok yakında fuarlarda olucaz.böylece fiyatlarıda öğrenilmiş olucak.sevgi ve saygılarımla..
abi ben öle demek istemedm ....bzde bahçe rotovatörü alcaz.....amazonede de war heralde 1.80 weya 2.05 kızaklı olandan bilgimiz olsun die sölemştm ...