CASE Mİ NEW HOLAND MI

Ynt: CASE Mİ NEW HOLAND MI

her ikiside aynı fabrikada üretiliyor (yerli) fiyat olarak case 2-3 bin fazla iki hafta önce bizim orda 3 adet alındı erkunt 2011 model 80 fuul (130 saat) verildi üste 14 bin verildi case jx 90 alındı yine aynı erkunttan verildi 350 saat case jx 100 alındı 18 bine 1986 mf 285 lik verildi case jx 100 alındı üste 57 verildi erkuntları 65 saydılar mf 285 25 saydılar kolay gelsin pazarlığı sıkı tut

DqN 58 link=topic=41318.msg371044#msg371044 date=1301748722' Alıntı:
Arkadaşım amacın ne konu sayını mı artırmak istiyon sorun bile mantıksız hangi model hangi marka :S

kardeşim sorun çıkartma herşeyi biliyomuş gibide atlama adam belki bilmiyodur 2 sinin aynı fabrikadan çıktıgını.

DqN 58 link=topic=41318.msg371044#msg371044 date=1301748722' Alıntı:
Arkadaşım amacın ne konu sayını mı artırmak istiyon sorun bile mantıksız hangi model hangi marka :S
ben almıyacam ikitane amcaoğlum ikisinede pazarlık yapmışlar ama hangisini alacakları konusunda kararsız kalmışlar newholland 2 ay veremeyiz traktörleri ancak iki ay sonra verebiliriz demiş bana bi araştır dediler bende sordum amaç bu lütfen konuyu saptırmayalım

casenin bazı özellikleri vites felan fazladır ama new holland servis yedek parça bakımından önemli ben çumra nh bayisi ile görüştüm bana dediği casenin parçasını satan bir yer servis bi tane ama nh her yerde istemediğin kadar servis var ve yedek parça sıkıntısı olmaz dedi

ben case derim özellikte ithal serilerde büyük donanım farkı var. t5060 ile jxu kardeş sayılır ama casenin donanımı daha fazla. jx ile td serisinde hangisi gözüne güzel geliyosa onu al derim :)

BASAYEV link=topic=41318.msg371161#msg371161 date=1301764126' Alıntı:
casenin bazı özellikleri vites felan fazladır ama new holland servis yedek parça bakımından önemli ben çumra nh bayisi ile görüştüm bana dediği casenin parçasını satan bir yer servis bi tane ama nh her yerde istemediğin kadar servis var ve yedek parça sıkıntısı olmaz dedi
parçalarda aynı sorun omaz

yerlilerde vites farkı var Case-IH JX Pro serisi 20 ileri 12 vites
New Holland TD-D Plus serisi 12 ileri 12 geri vites. tabi tip olarak bakarsan yeni JX Pro serisinin tipi daha güzel bence Case-IH alın derim...