ARKADAŞLAR AV LA UĞRAŞAN ARKADAŞLARIMIZ VARMI

Ynt: ARKADAŞLAR AV LA UĞRAŞAN ARKADAŞLARIMIZ VARMI

sami ÖZKAN link=topic=41324.msg371124#msg371124 date=1301762635' Alıntı:
kışın severim domuz avını fakat azaldı bizim buralarda heryıl en az 10 domuz vuruyordum buyıl 4 tane ancak bululdum vurdum
abi bizim burda bitane azılı var çok büyük çok eşini geçen yıl ben vurdum 150 m den 36 cal lık kurşunla kafadan ok-*-s erkegi asabi çalılar sık ve yüksek vadiden çıkaramıyoruz köpeklere bi ters yapıyo yerine geri yatıyo çıkaramadık birtürlü inmeyede kimsenin gözü kesmedi herhangi bir durumda kaçma yada tüfek atma pozisyonu olmuyo çok sıkı çalılar ve balçık bu yaz ben haklıcam gibi duruyo

gezegen link=topic=41324.msg371147#msg371147 date=1301763762' Alıntı:
abi bizim burda bitane azılı var çok büyük çok eşini geçen yıl ben vurdum 150 m den 36 cal lık kurşunla kafadan ok-*-s erkegi asabi çalılar sık ve yüksek vadiden çıkaramıyoruz köpeklere bi ters yapıyo yerine geri yatıyo çıkaramadık birtürlü inmeyede kimsenin gözü kesmedi herhangi bir durumda kaçma yada tüfek atma pozisyonu olmuyo çok sıkı çalılar ve balçık bu yaz ben haklıcam gibi duruyo
GECE ÖNZÜ YE DURARSAN RAHAT VURURSUN HİÇ SIKINTI ÇEKMESSSİN BİR HAFTA GEÇTİĞİ YERLERİ TESPİT ETMELİSİN VE PUSU ARDINDAN GÜÜÜÜÜM snip-*-s

gezegen link=topic=41324.msg371147#msg371147 date=1301763762' Alıntı:
hiç korkma yattığı yeri biliyorsan bir veya iki köpekle git köpeklerden sana bakmaz bile özellikle pompalı yada çifte ile 9 lu 12 kalibre kullan 9 lü fişekte hiç kımıldayamıyor teklii domuz kurşununda çabuk ölmüyor bir tarafından girip öbürtaraftan çıkıyor büyük domuzdan hiç korkma hareketleri kısıtlı oluyor azılılar ancak hava yapmayıbilir ağaçların sık olmasıda senin için bir avantaj git kafasına sık

sami ÖZKAN link=topic=41324.msg371179#msg371179 date=1301764523' Alıntı:
hiç korkma yattığı yeri biliyorsan bir veya iki köpekle git köpeklerden sana bakmaz bile özellikle pompalı yada çifte ile 9 lu 12 kalibre kullan 9 lü fişekte hiç kımıldayamıyor teklii domuz kurşununda çabuk ölmüyor bir tarafından girip öbürtaraftan çıkıyor büyük domuzdan hiç korkma hareketleri kısıtlı oluyor azılılar ancak hava yapmayıbilir ağaçların sık olmasıda senin için bir avantaj git kafasına sık
sami abi baya heyecanlanıyorsun konuyu anlatırken sen bu işi biliyon heyecanını yaşamışsın belli. alk-*s

sami ÖZKAN link=topic=41324.msg371179#msg371179 date=1301764523' Alıntı:
bundan 2-3 yıl önce birini hacamat etti adam hastanelik oldu haberlerdede çıkmıştı bizim azılı biçki dikşte uzman anlican köpege bir çıkışıyo köpekler anında vınnn 5inci vitesi bulamayan 4 le basıyo gaza bagıra bagıra çıkıyo ormandan bi daha girermiii pusuya çok ugraştılarda şanslı düşmedi ama ben kolayını biliyom dut erdimi tarlatarla dut agacı aruyo o zaman haal çaresine bakacamm sop-*-sa zaten bunu vuracaz derken beni vurdular ben ölmedim oda ölmedi hesaplaşacazz

arada tavşana giderim. Çokça var. Kasım aralık gibi yabani güvercinlerde doluşur benim oraya keyfim olursa çıkarım. Lakin çok uyanıklar 1 kmden öteye yaklaştırmıyorlar.
Domuzun peşinden de koştum ama tek başına ve kaçacak yerim yoktu korktum fazla yanaşamadım menzilimde yetmedi yatırmaya.

sormayın arkadaşlar 2007 deki yunanistan yangınından sonra 7 yıldır köyde hiç vurmayan mısır sezonunda 4 domuz vuruyor birde onları dağa atmaya gidiyoruz leşi bile başka pis kokuyor hınzırın

Her avın zevki başkadır ama domuz avı :S denilince düşüneceksin önce arkadaşını iyi seçeceksin yoksa kim vurduya gümbürtüye noo*-*- gider insan.Ben mısır tarlamın yanına cihazı koyuyorum evde yatıyorum tarlaya geldiği an sinyal geliyor tarlanın hangi köşesinden girmiş ise ona göre bilgi alıp gidiyorum tek atış ama avcı atışı değil geçen yıl 3 adet geldi hepside köpeğime köftelik oldu.Bizde çulluk olur karaboğaz gölünde ördek olur ama en çok çulluk avını severim.