haritada mühle nerede??? yardım lütfen

herkese merhaba ben oyunu indirdim kurdum oyun almancaydı türkçe olmadığı için ingilizce kurdum
daha sonra raps ingilizce olarak canole ektim ve en pahalı mill de yani mühlede satabiliom ama bunun nerede olduğunu bilmiom bi resim atıverirseniz çok sevinirim
TEŞEKKÜRLER...

Ynt: haritada mühle nerede??? yardım lütfen

mühle türkçede değirmen demekmiş ve haritada buldum ama iki tane var biri mısır değirmeni diğeri su değirmeni sanırım raps ı mısır değirmeninde satmalıyım
cvp lütfennn

Satış istasyonun gititğin zaman eğer o istasyon satacağın ürüne tanımlı değilse işlem gerçekleşmez..Ayrıca haritan orginalmi yoksa mod haritasımı? belirtirsen yardımcı oluruz.

ben size cevap vereyim. oyunun başlangıcında küçük i ler (info) çıkıyor. buraya geldiğinizde en azından başlığını okursanız nerenin ne ad olduğunu görürdünüz. değirmen denilen yer büyük bir fabrika var. büyük bir binadır. zaten 3 yer var. biri liman diğeri bira fabrikası orası da sizin çiftliğinizden uzak olan küçük evdir. öteki de dediğim büyük fabrikadır.

özür dilerim konuyla tam alakası yok ama malı satacagın yere göre fiyatı değişmiyor demi ?

zaten mısırı bir yer alır diğer hububatı bir bayi alır demi

orjinal map a göre sordum