Case Çamura Batmıs Ama Bakın Akıllı oporotor nasıl cıkarıyor :)

Ynt: Case Çamura Batmıs Ama Bakın Akıllı oporotor nasıl cıkarıyor :)

kendini kaldırıp çıkıyo.kendi işini kendi hallediyo.trakktörlerde böyle olsa.batsın bütün gün adam ara

sana bişi diyim benim makine cogu kaldı yerde traktor kalmaz ama traktor batti zaman dedin gibi 10 saat cekmeye adam ararsin :)

yeni traktörlere yapsınlar .iyi bali biz motor battığında adam aramıyoz çift motor olunca diğerinin çekiyo

DqN 58 link=topic=41494.msg373940#msg373940 date=1302084673' Alıntı:
Bu greyderlerin ön lastiklerin sağa sola yatmasaındaki amaç nedir ?

Hendege girdin zmn cogu zaman makinenin ön lastikler zemine oturmaz onun için ve donusunu rahatlatmak için terkerleri yatırmassan makine zor doner tekerleri yatırırsan rahat bir şekilde donersin :)

güzel çıkıyor aslında traktorede buna benzer bi şey yapılabilir şu lifli orta kollardan traktorun çeki trafına yani arkasına takılabileceği bir yer yapılsa aynı romork dayakları gibien azından battığın zaman lifle arka tarafı kaldırırsın tekerin altını besledinmi kolayca çıkar zannedersem ben de çok batıyorum adam çağırmak bi şey deyil çağırdımı geliyor arkadaşlarda insan çağıra çağıra utanıyor zor oluyor yani ne dersiniz sizce olurmu böyle bişey yaptırsak faydası olurmu acaba

harun oluk link=topic=41494.msg374483#msg374483 date=1302121633' Alıntı:
güzel çıkıyor aslında traktorede buna benzer bi şey yapılabilir şu lifli orta kollardan traktorun çeki trafına yani arkasına takılabileceği bir yer yapılsa aynı romork dayakları gibien azından battığın zaman lifle arka tarafı kaldırırsın tekerin altını besledinmi kolayca çıkar zannedersem ben de çok batıyorum adam çağırmak bi şey deyil çağırdımı geliyor arkadaşlarda insan çağıra çağıra utanıyor zor oluyor yani ne dersiniz sizce olurmu böyle bişey yaptırsak faydası olurmu acaba

Valla her zmn bu Seyi uyguladınmı cıkamassın yeri gelir makineyi öle bi batırırsın ki napmısım ben dersin