Sanayide bir 2011 Nimet.

Ynt: Sanayide bir 2011 Nimet.

Plaka No 42GL873
MarkaERKUNT Model2011
Sahiplik Belge Tarihi 24/02/2011
Tescil BirimiCİHANBEYLİ

Plaka sorgudan baktım.traktör gerçekten bir aylık.
Erkun gerçekten çok sempati kazanmıştı.Çok traktör üretmek için kaliteden ödün mü veriyorlar.

TT 55 link=topic=41515.msg373453#msg373453 date=1302024702' Alıntı:
Plaka No 42GL873
MarkaERKUNT Model2011
Tescil BirimiCİHANBEYLİ

Erkun gerçekten çok sempati kazanmıştı.Çok traktör üretmek için kaliteden ödün mü veriyorlar.
Yuhhhh, ali nettin gardas, adamin gbt sine baktin hemen.)))

Aslinda herkesin basina gelebilecek bisey 1000/1 olsa bile. Ama erkunt bayiileri o kadar idaali konustu, o kadar cok cekim yaptiki, hatta diger markalara süt makinasi bile dedi. Demekki neymis, büyük lokma yiyip büyük konusmamak lazimmis. Ilk videolardan sonra tersine döndü. Simdi hep anti erkunt videolar geziyor ortada...

satocan58 link=topic=41515.msg373482#msg373482 date=1302025558' Alıntı:
Aslinda herkesin basina gelebilecek bisey 1000/1 olsa bile. Ama erkunt bayiileri o kadar idaali konustu, o kadar cok cekim yaptiki, hatta diger markalara süt makinasi bile dedi. Demekki neymis, büyük lokma yiyip büyük konusmamak lazimmis. Ilk videolardan sonra tersine döndü. Simdi hep anti erkunt videolar geziyor ortada...
toprağım o kadar ters ve iddalı konuşuyolarki adamın sinirini getiryor bazıları nhde bozulur fiatta masseyde erkunt çeker erkunt yakmaz artık insanlar soğuyo sitedede var adam iki tane almış sanki erkuntu kompleeee satın almış işte bunlar insanı soğutan haksızsam deki haksızsın .....

mustafagursacli link=topic=41515.msg373487#msg373487 date=1302025789' Alıntı:
toprağım o kadar ters ve iddalı konuşuyolarki adamın sinirini getiryor bazıları nhde bozulur fiatta masseyde erkunt çeker erkunt yakmaz artık insanlar soğuyo sitedede var adam iki tane almış sanki erkuntu kompleeee satın almış işte bunlar insanı soğutan haksızsam deki haksızsın .....
Gardas herkes maliyla övünür. Bizim köyün en iyi moturu bizimdir mesela.))) Ama onu överken sunuda kopartti, bunada bunu yapti, digerleri yokusta kaldida bizimkide bunu yapti dedimmi illaki anti pati topladi halktan. Illaki büyüyecek, gelistirecek kendini. Hatta yerli mali oldugundan MF e NH a büyük rakip olacak. Ama yavas yavas. Istedigimiz kivama gelsin bizde aliriz bi tane ama simdilik gerek yok...

satocan58 link=topic=41515.msg373493#msg373493 date=1302025991' Alıntı:
Gardas herkes maliyla övünür. Bizim köyün en iyi moturu bizimdir mesela.))) Ama onu överken sunuda kopartti, bunada bunu yapti, digerleri yokusta kaldida bizimkide bunu yapti dedimmi illaki anti pati topladi halktan. Illaki büyüyecek, gelistirecek kendini. Hatta yerli mali oldugundan MF e NH a büyük rakip olacak. Ama yavas yavas. Istedigimiz kivama gelsin bizde aliriz bi tane ama simdilik gerek yok...
haklısın abi durmasını bilöek lazım

TT 55 link=topic=41515.msg373453#msg373453 date=1302024702' Alıntı:
Plaka No 42GL873
MarkaERKUNT Model2011
Tescil BirimiCİHANBEYLİ

videoda plakayı göremedim :S

satocan58 link=topic=41515.msg373438#msg373438 date=1302024154' Alıntı:
Hep NH nin MF in kalite kontrolu yapmadan moturlari müsteriye verdiginden bahsederdik. Iste bir Nimet cikti. Daha 3 saatte, ama sökülmemis vidasi kalmamis...

3 saatte ise daha hç kullanılmamıs demek olmuyormu yani o 3saat fabrikada test asamasında yapılmıyormu benmi yanlıs hatırlıyorum.. öyle ise fabrikadan getirip serviste sökmeyemi baslamıslar :S

Arkadaşlar bu traktör de nasıl bi sorun oldugunu bilmiyoruz şahsen direk yerden yere vurmak haksızlık olur illaki erkuntada çıkıyor fabrika hatası ama erkunt herzaman malının arkasındadır eski bi erkunt kullanıcısıyım.. yanlız burada bu traktörün motoruna dokunulmamış sadece şanzıman kapagı açılmış komple arka tekerler v.s cıkartılmış.. benim aklıma şu geldi bu traktörün şanzımanına şeker atmış olabilirler yada başka bi madde yoksa bi traktörün böle heryerini açmazlar heryerinde aynı anda arıza olacak degil temizlemek için açılmış gibi duruyor sanki bana öle geldi sahibine sormak lazım dogrusu.. Erkunt yetkilileri gerekli açıklamayı yapar.. fabrika hatası olsaydı fabrika hemen geri fabrikaya götürürdü orada tamir eder teslim ederdi diye düşünüyorum..

şöyle sitedekilere bir baktımda hem yorum olarak hemde üye olanlar erkuntu ne kadar çok seviyorsunuz kötü manada değil şimdi bu traktörü servis sökmüş ama akıbetini tam olarak açıklamışlarmı yani fabrika hatalı üretim olduğu için belki traktörü değiştirdi ama yok canım siz adam olmazsınız sadece bi video çekmişler ve atan atana tutan tutana pire için yorganı değil evi yakanlardansınız geçen hafta arkadaş araba aldı 150 km yol yaptı ve devirdaim arızalı imiş servise gitti değiştirdiler kul yapısı bunlar hata olur ama eğer hatanın arkasında değil ise erkunt o zaman ben asıp keseyim

silent_11 link=topic=41515.msg373693#msg373693 date=1302035912' Alıntı:
videoda plakayı göremedim :S

videonun sayfasında önceki ve sonraki videolar var.onlarda.erkuntun kabinin çıkarmışlar.orada plaka gözüküyor.
ceya023 link=topic=41515.msg373700#msg373700 date=1302036350' Alıntı:
Arkadaşlar bu traktör de nasıl bi sorun oldugunu bilmiyoruz şahsen direk yerden yere vurmak haksızlık olur illaki erkuntada çıkıyor fabrika hatası ama erkunt herzaman malının arkasındadır eski bi erkunt kullanıcısıyım.. yanlız burada bu traktörün motoruna dokunulmamış sadece şanzıman kapagı açılmış komple arka tekerler v.s cıkartılmış.. benim aklıma şu geldi bu traktörün şanzımanına şeker atmış olabilirler yada başka bi madde yoksa bi traktörün böle heryerini açmazlar heryerinde aynı anda arıza olacak degil temizlemek için açılmış gibi duruyor sanki bana öle geldi sahibine sormak lazım dogrusu.. Erkunt yetkilileri gerekli açıklamayı yapar.. fabrika hatası olsaydı fabrika hemen geri fabrikaya götürürdü orada tamir eder teslim ederdi diye düşünüyorum..
evet ne olduğunu bilmeden balıklama atlamak yargısı infaz olur.belki trafik kazası oldu.arkadan araç çarptı.bilemeyiz.

mustafagursacli link=topic=41515.msg373487#msg373487 date=1302025789' Alıntı:

bence seni soğutanların var ki bi bildiği iyiki soğumuşsun erkunttan yoksa mazallah bi erkunt alsan lastiği patlasa videosunu koyup fabrika hatası dersin kesin ben bundan adım gibi eminim zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s

ERKUNT_TRAKTÖR link=topic=41515.msg373712#msg373712 date=1302036828' Alıntı:
bence seni soğutanların var ki bi bildiği iyiki soğumuşsun erkunttan yoksa mazallah bi erkunt alsan lastiği patlasa videosunu koyup fabrika hatası dersin kesin ben bundan adım gibi eminim zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s
haklısın ....