sizce nimet 70 t nasıl traktör

arkadaşlar ben yazın saman işi yapıyorum yani patozculuk şimdiye kadar 640 fiat kullanıyordum fakat bu yıl nimet 70 t çift çeker almayı düşünüyorum sizce bu motor nasıl dayanır mı adıyamanın sıcağına ve sıfır alacağım 53 bin tl lik iş yaparmı sizce?

Ynt: sizce nimet 70 t nasıl traktör

slm arkadaş nimet 70 T4*4 ben kullanıyorum yazın balya sonbaharda mısır silaji yapıyorum daha hiç hararet yaptığını görmedim ayrıca zf şanzıman al derim makinaya çok iyi güç veririyor motorun torkuda yüksek olduğu için bayılma yapmıyor ayrıca yakıttada tasarruf saağlarsın ok-*-s

çımoen link=topic=41553.msg374360#msg374360 date=1302115123' Alıntı:
zaten zf şanzuman alıcağım tek sorunum acaba hararet yaparmı cevabınıda aldım çok sağolun:)
erkuntlarda tork yüksek hararet yapmaz ama saman işinde ömrü çabuk biter çok pis ve tozlu iş sıfır alırsan sürekli temizlemen lazım ömrü uzun sürsün istersen bu her motor için aynıdır 640 la rahat yaptığın işi bu motorla yata kalka yaparsın bol kazançlar...

640 ondan beygir gücü olarak daha az olmasına rağmen ben gece gündüz çalıştırıyordum ve 1 ayda 450 araba saman çıkarıyordum erkuntada güveniyorum açıkçası ama bilmiyorum çok kararsız kalıyorum :S

valla ben deha erkuntta hararetin kalktıgını görmedim hararet yapacagını sanmıyorum saman işinde..

saman işi zor iş aslında traktörler için şöför iyi olmazsa 2 günde dağıtabilirsin motoru cuma günü kapora vereceğim fiyatta nimet 70 t kabinli klimalı zf şanzuman 52 bin nasıl ? fiyat sizce

fiyatta yanlışlık olmasın 4x4 erkunt 70t luks u o fiyata veriyorlarsa kaçırma .. eger traktörünün üzerine o fiyatsa ona bişey diyemem traktörün kaç para eder bilmiyorum.. normalde erkunt nimet70t luks 4x4 70bin tl liste fiyatı...
sana E serisinin fiyatını söylemesinler carraro şanzımanlı ?
zf şanzımanlı olanlar pahalı biraz buna dikkat et pazarlıkta zf şanzımanlı lar Standart seri 70/s yani yada luks seri olarak geliyor.. e serisi ise 70/e diye geliyor buna dikkat et..

çımoen link=topic=41553.msg374518#msg374518 date=1302122872' Alıntı:
saman işi zor iş aslında traktörler için şöför iyi olmazsa 2 günde dağıtabilirsin motoru cuma günü kapora vereceğim fiyatta nimet 70 t kabinli klimalı zf şanzuman 52 bin nasıl ? fiyat sizce
dedğin paraya e serisinin kabinlisini teyze oğlu aldı ama zf yi övüyolar

e serisi ekonomik olan seri deniliyor di mi ben onu demiyorum 70 t zf şanzumanlı istedim onlardan onlarda yapabileceğimiz zf şanzumanlı motor 53 olur dediler bana

bence kötü olan bi yeri yok bayiye git ve bi zf olana bin standart seriye birde ekonomik seriye hangisi hoşuna giderse onu al bana sorarsan ot paket çalıştıracaksan ekonomi serisi tek çeker haşpaylı kullanacaksan standart seri tek çeker zf yi al derim neden tek çeker diye sorar isen şimdiye kadar 640 kullanmışsın tek çeker devam et tek çekere derim yakıttanda fark eder