ford 3000 maceraları

ford 3000 tarlaya vardık tarla uzak 1 saatten sonra. bismillah dedik pulluğu attık pulluk kalkmaz hidrolikten cızırtı var ses yok. pulluğu söktük ver elini usta hidrolikte bi vida var kırılmış. verdik 50 kağıt işe kaldığımız yerden devam.

ford 3000 tırmığı çektik geliyoz iş bitti son gaz devam. hafifçe bi tümsekte bi silkelettik arka kolu kırdık. tırmığı yola bıraktık ver elini kaynakçı.

ford 3000 tarlada eksoz koptu kaynak yerinden eksozsuzda ne ses çıkarıyo meret.

ford 3000 i satacağız fazla mazot koymadık yolda bi hava yaptırdık.

Ynt: ford 3000 maceraları

berkyenigen link=topic=41630.msg374876#msg374876 date=1302188274' Alıntı:
ford 3000 tarlaya vardık tarla uzak 1 saatten sonra. bismillah dedik pulluğu attık pulluk kalkmaz hidrolikten cızırtı var ses yok. pulluğu söktük ver elini usta hidrolikte bi vida var kırılmış. verdik 50 kağıt işe kaldığımız yerden devam.

ford 3000 tırmığı çektik geliyoz iş bitti son gaz devam. hafifçe bi tümsekte bi silkelettik arka kolu kırdık. tırmığı yola bıraktık ver elini kaynakçı.

ford 3000 tarlada eksoz koptu kaynak yerinden eksozsuzda ne ses çıkarıyo meret.

ford 3000 i satacağız fazla mazot koymadık yolda bi hava yaptırdık.
'Bütün bunların hepsi bi günde başıma geldi' demeyecen dimi... bils-*- cöö-*s

Ford aşkı başka uzak duramıyorum :) 3000 liği sattık 5000 lik aldık onuda satarsam 6600 birde işin duygusal tarafı var bu fiyata bundan daha ucuzu, daha sağlamı , daha masrafsızı daha az yakanı daha eşşeği yok alternatif yok yani.

BEN DAHA İYİSİNİ ALANA KADAR EN İYİSİ FORD 5000

bizim köyde 5 li 11 numara pulluk var arkadaşda.td85 e takar.neyse bu geldi ula bn bunu 3000 lik fordla çekerim dedi,hadi ordan fln dedik aldı geldi,ford daha pullukları kaldıramadı :D

Hidrolikler sorun olmaktan çıktı artık frenler var harcarsan onlarda kolay:) ama ne yapsan yap kesin parçalıyo:) 5000le 3610un dökümünü karşılaştır dim şu dökümün yarısı şunda olsa kral motor olurdu diyorum:) bugün ben ford ' a hidrolik direksiyon takdirdim çok güzel oldu zıplama sallama yok

3000 liğin kendi ne kadarda 5 li 11 li pulluk takacak. hidrolik kaldırsa traktörün önü kalkar.hidrolik zaten kaldırmaz.
yinede ufak tarlası olan sanayide bi kaynakçı tanıdığı olan için iyi traktör.