EN ACİL.....

Ynt: EN ACİL.....

dolandırıcılığın olmadığı sektörmü var. dökülüyoruz. eskiden dilenciyi üst baş giyiminden
tanırdın. şimdi dilenciler bile kılık değiştirdi. kapıdan satış yapanlar 250 tl. lik çelik tencere
setine 1000 tl lik buzdolabı hediyesi vaad ediyorlar. insanın gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar. sağlıkta dersen aynı. tıbba güvenmiyoruz. işimiz otçulara kaldı. denetim yok.
sağlık bakanlığı insanlara zararlı olan zayıflama haplarına kendi elleriyle onay veriyor.
velhasılı bu eğitimle, bu kanunlarla, bu uyanıklarla bu memlektten bişey olmaz. gariban
daha gariban, zengin dahada zengin olur.

Ynt: EN ACİL.....

titreşimli masaj kemeri sataya geliyorlar.topu topu 40-50 tl lik cihaz.birde çin malı.ayda 20 tl taksitle bir yıl vadeli 240 liraya satıyorlar.iyice öğrenmişler satıcılar.3-4 tane bayan kahveye dalıyor.kahvedeki ağalar,emmiler kadınlara donuk donuk bakarken nereye imza attığını bile fark etmiyor.imzayı attın mı iş bitiyor.pişmanda olsan avukattan mektup geliyr çoğuna.ödetiyorlar.

birde inanç tücarrları var.ellerinde körlere yardım,özürlülere yardım gibi belgeler var.hepsi fotokopi.inancınızı sömürüp gidiyorlar.