mf 100 serisinde multi-power hangi işlerde kullanılır

100 seri trakörlerdeki multi-power özelliğinin ağır çalışma şartlarında kullanılmaması gerektiği doğrumudur.. yoksa efsanemisir bilgisi olan lütfen paylaşsın

Ynt: mf 100 serisinde multi-power hangi işlerde kullanılır

multipowerr hız için boş olduğunda viteste sallama için rampada fren gibi şanzumanı kilitlemesi için genellikle hızz tarlada kullanmayı tercih etmem pompası yıpranıo

FABRİKADA DAN ÖLE BİŞİ VARMI BİLMİYORUYM AMA TARLADA KULLANILIR AMA YIPRANIR POMPASI BENİM TRAKTÖRÜM 69 MODEL HALA ÇALIŞIO POWERİ AMA ESKİSİ GİBİ DEĞİL YIPRANDI BİZ ÇOK KULLANDIK TARLADAA

MF 165 link=topic=41684.msg376760#msg376760 date=1302437848' Alıntı:
FABRİKADA DAN ÖLE BİŞİ VARMI BİLMİYORUYM AMA TARLADA KULLANILIR AMA YIPRANIR POMPASI BENİM TRAKTÖRÜM 69 MODEL HALA ÇALIŞIO POWERİ AMA ESKİSİ GİBİ DEĞİL YIPRANDI BİZ ÇOK KULLANDIK TARLADAA

kaç satte

KARDEŞİM SAATİNİ BİLMM REKTEVE OLDUU UNUTTUM GİTTİ AMA İNAN MF NİN YAPTIĞI İŞİ BAŞKA MOTOR YAPSAA YANİ DAĞILIRDII SAĞLAM TRAKTÖRMÜŞ MF

MF 165 link=topic=41684.msg376767#msg376767 date=1302438484' Alıntı:
KARDEŞİM SAATİNİ BİLMM REKTEVE OLDUU UNUTTUM GİTTİ AMA İNAN MF NİN YAPTIĞI İŞİ BAŞKA MOTOR YAPSAA YANİ DAĞILIRDII SAĞLAM TRAKTÖRMÜŞ MF

site kurallarında yanlış hatırlamıyorsam büyük harfe 5 gün ban vardı,isterseniz küçük harfle yazın benden söylemesi