çizim yapan kardeşler bakarsanız sevinirm

arkadaşlar ben şuanda kendi köyümü birebir harita olarak yapmaya çalışıyorum fakat binalar konusunda sıkıntı yaşıyorum o konuda tam bi benzerlik oluşturamadım. zaten çokta zor bişey bütün binaların birebir olması. ama bazı şeyleri çizebilecek bi arkadaşa ihtiyacım var en azından bir bahçe duvarı olacak çakıl taşlarından bu konuda yardımcı olacak çizimden anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum. iyi günler

Ynt: çizim yapan kardeşler bakarsanız sevinirm

kardeş google sketchup ile kendin binaları yaparsın hatta yapacağın binanın fotoğrafını çekerek birebir aynısını yaparsın bu programı torrentlerden bulursun kullanımı çok basit youtubeden tutorial lerini
izleyerek istediğini yaparsın sen çizimi yap i3d ye çevirmene yardımcı olurum sağlıcakla kal

reis0046 link=topic=41697.msg377098#msg377098 date=1302463649' Alıntı:
kardeş google sketchup ile kendin binaları yaparsın hatta yapacağın binanın fotoğrafını çekerek birebir aynısını yaparsın bu programı torrentlerden bulursun kullanımı çok basit youtubeden tutorial lerini
izleyerek istediğini yaparsın sen çizimi yap i3d ye çevirmene yardımcı olurum sağlıcakla kal

tamam usta ben deniyeyim çizmeyi ama onu nasıl uyarlıcaz i3d ye ? resimleri nasıl çizime uyarlıcaz ?

kardeş sana videolu bi şekilde anlatmaya çalışayım şu günlerde vize ile uğraşıyorum önümüzdeki bikaç gün içinde sana yardımcı olmaya çalışayım hoşçakal

kardeş şöyle bir sorunum var çizdiğim şekil blender a geldiğinde renksiz geliyor ve ben bunu renklendiremiyorum birde pyhton yüklenmedi sketcup ve blender yükledim sanırım yeterli oluyo demi
bir sende obj uzantılı dosya oluyor verdiğin video da bende ise dae uzantılı dosya oluyor. yardımcı olursan sevinirim.