Arkadaşlar bir bakın ne iş acaba :D

Ynt: Arkadaşlar bir bakın ne iş acaba :D

Nedir bunların fiyatları nasıl getirmişler buraya. Kardeşim geldiyse ne mutlu fakat fiyatları ne alemde.
Ertaç bende onu anlamadım ne iş acaba cöö-*s

ben bunları 3-4 ay önce gördüm ama hangi bayide gördüm hatırlamıyorum büyük ihtimal nh bayisiydi ama yol olarak jd bayisi yolu gibi kalmış aklımda.doğancan yarın arayalım fiyatları öğrenelim istersen.büyük ihtimal nh bayisi cünki stayr cnh grubunun.

bu yiğit can ikinci el bayisi die biliyorum genelde tümosan satıyordu ama bilemedim şimdi :D yalnız bunlar ince teker. İnce tekerlerde snki tümosanın jantları gibi duruo :d

doganbey1 link=topic=41722.msg376355#msg376355 date=1302375604' Alıntı:
bilsem be aga nasıl olduğunu bende çok şaşırdım :D can yakmaz mı be abi
atla gel göstereyim sana bizim burda bunlar çumrada yigit can ben babasını iyi tanırm baba dostu tam bir esnafdır ne buldu satar zetor da var tümosanda var 6 sıralı pancar makinasıda var

doganbey1 link=topic=41722.msg376376#msg376376 date=1302376536' Alıntı:
abi uzak bea :D vallaha 8 saat sürüyo artık otobüsle seyahatten bıktım :D 2 hafta içinde 7 kere uzun yol yaptım :D ama sen bi bilgin varsa paylaşabilir misin :D
ne gibi bilgim olcakda parası ve fotosu olur alıcı gözüyle bakmıyorumki kapının önündne bile gecmiyorum zorla satarlar şimdi :D

Güzel paylaşım. Doğancan söyle dedene işte alsın bunlardan bir tane. Dedenin kandırırsın. Steyr olunca hemen alır diye düşünüyorum. Mustafa Can abide beni iyi tanır. Hâl hatır sorar. Yarın ara sor fiyatları. Yardımcı olur....;)

Bunu yarın bir araştırmalı die dşünüyorum :D ama ince teker bunlar sanki jantlar değişmiş. ayrıca 2007 model sıfır diyor. nerden geldi bunlar. nasıl motorlar