Arkadaşlar TD75D hakkında tarafsız düşüncelerini alabilirmiyim??

Ynt: Arkadaşlar TD75D hakkında tarafsız düşüncelerini alabilirmiyim??

Sitemizdede kullannalar war ama bence Td 85 yada şimdiki 90 modelini tavsiye ederim balyeci abi wardı balyada yarım debreyaj yapmaktan çok sorun yaşardı ;) hani turbo fln yok duz 4 silindir motor yakıttıda ona göre çok :)

beş para etmeyen nh nin ürettiği en kötü traktör ....td 65 az gelir td 85 çok gelir diye alanlar bahtsız insanlar bugün en az 30 lira zararları var....
bir 60-56 bir td 75 den 500 kg hafif 10 bg az ondan çok çekiyo
td 75 in tek güzel tarafı td serisinin özelliği olan geniş platform tt50 ile değişmem

o traktörde bi hata var

nh ' nin en saçma motorudur tubosuzdur verimsizdir hala neden piyasada anlamadığım bir modeldir,td80 çıkmadan önce bu model yüzünden nh çok zarar etti erkunt çok para kazandı

Valla bi alan bi almayan pisman o kadar diim. Ama NH olmasindan dolayi piyasasi olan bi motur. Bayiginin dedigi bisey vardi, bu moturlar türk traktörün yüz karasi demisti. Biz 3 sene bindik td80d ile degistirdik. Bayii 35 saydi, yoksa 22 den fazla pesin veren olmamisti...TD65 4wd nin malzemesiyle calistik, oda zar zor. Yakit 2,5 dan cok pullukda. Bizimki 2007 tek cekerdi. Ayrica turboda yoktu. Yeni serilerin kötü olacagini sanmam ama...

satocan58 link=topic=41724.msg376335#msg376335 date=1302375118' Alıntı:
Valla bi alan bi almayan pisman o kadar diim. Ama NH olmasindan dolayi piyasasi olan bi motur. Bayiginin dedigi bisey vardi, bu moturlar türk traktörün yüz karasi demisti. Biz 3 sene bindik td80d ile degistirdik. Bayii 35 saydi, yoksa 22 den fazla pesin veren olmamisti...TD65 4wd nin malzemesiyle calistik, oda zar zor. Yakit 2,5 dan cok pullukda. Bizimki 2007 tek cekerdi. Ayrica turboda yoktu. Yeni serilerin kötü olacagini sanmam ama...
sende kullandın bende tt50 ile değişirmisin

yok arkadaşlar ben almak için söylemiyorum zaten biz 4 ay önce td85d aldık ama mustafa abi ile td75d hakkında bi diyaloğumuz oldu onun için bu konuyu birlikte verdiğimiz kararla açtım...

VALLA bizim köyde aldılar orjinal kabin td75 klimalı ama turbu yok 4lü12 pulluğu çekereken soluyodu sorduk pulluk büyük geliyo dedi altındaki çif çeker motor gardaş nasıl büyük geliyo menun kalmadı rampalarda felan yemiyodu pancar çekereken olmadı şimdi td95 aldı

mustafagursacli link=topic=41724.msg376337#msg376337 date=1302375212' Alıntı:
sende kullandın bende tt50 ile değişirmisin
TT50 kullanmadim ama 265 ligi aratmisti bize.)) Yaw bos vagonla tarlada kendi gaziyla siniri gecemiyor bayiliyordu. Düsünün iste. Daha bisey demiyom.

satocan58 link=topic=41724.msg376365#msg376365 date=1302376032' Alıntı:
Iyi zamaninda sor, döksün icini rahatlasin. Ben daha memnun olani görmedim cünki.))
bizim köylüler menun abi sorunca bana fendtten bahsediyolar gibi geliyo ama hak veriyom 97 model 70-56 yı 25 e ver parayı harca 50 ye bunu al 75 milyar öde 80 milyarlık traktör neden övmesin beğemniyolar kendi çaplarında