Bir trakkulup üyesinin üyelik gelişimi :)

Ynt: Bir trakkulup üyesinin üyelik gelişimi :)

Okay abim çok yerinde bir tespitte bulunmuşsun.....Seni muhabbetleri geyikleri çok özledim askerde olduğum için yaklaşık 1 seneden daha fazladır ortalıklarda yoktum ama az kaldı 50 gün sonra eskisi gibi devam ederiz inşallah kendinize iyi bakın... :)

zuha-*-s

Okay abi olayı koparmışsın yine...

dennizs link=topic=41768.msg377272#msg377272 date=1302480586' Alıntı:
Okay abim çok yerinde bir tespitte bulunmuşsun.....Seni muhabbetleri geyikleri çok özledim askerde olduğum için yaklaşık 1 seneden daha fazladır ortalıklarda yoktum ama az kaldı 50 gün sonra eskisi gibi devam ederiz inşallah kendinize iyi bakın... :)

Ooo Deniz. Gel artık ya, bitmedi mi hala askerlik...

Okay abi genelde 15-18 yaş arası dediği için oyun için bulanlar normaldir. Tabi bu yaş aralığı arttıkça ilgi ve merak, ayrıca yeni bir şeyler öğrenmek için girenlerde arttı siteye. Genel olarak Okay abi çok doğru bir tesbit yapmış. Siteye girdiğimde 16-17 yaşındaydım herhal. O zaman ki yorumlarıma bakıyorumda ne kadar fark olduğunu görüyorum. Burdaki genç arkadaşlara sesleniyorum. İleri iyi düşünün ve birazda laflarımıza hakim olalım :) Okay abi tekrar ellerine sağlık teşekkürler..

Evet, güzel bir analiz olmuş Okay.. ;) siteyi ben nasıl buldum hatırlamıyom... :S oyun desen bize uymaz yaş 40 aşmış.. ıh-*-s
Ama güzel ve faydalı bi site... alk-*s

Mustaf-a link=topic=41768.msg377278#msg377278 date=1302495134' Alıntı:
zuha-*-s

Okay abi olayı koparmışsın yine...

Ooo Deniz. Gel artık ya, bitmedi mi hala askerlik...
Abi beni bitirdi kendisi bitmedi yahu :) bitiyo bitiyo inşallah :) geliyim de eski günlerdeki gibi gene grupçanak konuşmalara başlarız özledim yahu :)

yanlız adam link=topic=41768.msg378033#msg378033 date=1302588019' Alıntı:
Bizim topraklar gerçek serttir. zuha-*-s zuha-*-s
iyi bir analiz yapmışsın helal sana *098*-
yok kardeşim yanlışın var bizim topraklar daha serttir.
hemde benim 265 senin sameyi döver, döverkende 1 lt mazot yakar. sop-*-sa zuha-*-s zuha-*-s

keykubat link=topic=41768.msg378040#msg378040 date=1302590903' Alıntı:
yok kardeşim yanlışın var bizim topraklar daha serttir.
hemde benim 265 senin sameyi döver, döverkende 1 lt mazot yakar. sop-*-sa zuha-*-s zuha-*-s
benimki 0,750 gr yakıyor ama hem arkama 3 römork takıyorum her bayırdan çıkıyor banamısın demiyor birde bizim buradaki same servisi yakın arkadaşımdır ne haber abi zuha-*-s zuha-*-s

valla bende farming onarken yazıyodu merak ettim girdim benim aradığım şey burdaymış dedim :) ama ben o analizlerdeki kadar artistlik yapmamışımdır bilmişlik yapmamıştır :)

iyi analiz olmuş bende traktorumu yeni aldıgımda araştırma yaparken buldum ve hiç bi zaman topragımız serttir demedim normaldir :) ama kumsuzdur ıslak oldugu zaman agır oluyor

okay abi güzel bir analiz çıkarmışsın çoğu arkadaşın dediğinin tersine beni site buldu yabancı bir tarım sitesine fotoğra falan yüklerken siteden arkadaşlar davete etti bizde takıldık gitti emeğine sağlık

Ben siteye altansat nickli İbrahim abinin tavsiyesi üzerine üye oldum ilk üye olduğumda zirai tohumlar özelliklede pancar tohumları hakkındaki konulara yorum yaptım ve otür konular açtım,özellikle ilk yaptığım eleştiride zannedersem kendi traktörüm td65d ye çok mazot yakıyor diyeydi,iyiki bu siteye üye olmuşum İbrahim abiye çok teşekkürler bizler burada siteve internet muhabbetinden öte online bir aile olduk bence sitedede saygı kurallarıda büyük oranda uyuluyor. :)