Mf 165 Yolda kaldı

Ynt: Mf 165 Yolda kaldı

:))) bizim traktörde yapıyo hareret ama bizimki termostattanmıdır nedir bilmiyoruz ama ben 165 lıkte termostat varmı onuda bılmıyorum hareret gostergesını bılıyosan o gostergede sondakı cızgıde tam yesılden cıkıp kırmızıya gecmeden orda kalıyo o cızgıde orayı gectıgını hıc gormedım ama ama ekın veya pulluk ıslerınde felan her zaman orda duruyor :))

arkadaşlar bu sene 288 g aldık yakıtı çekişi hızı muhteşem bi traktör herkese tevsiye ederim yakıtını söyleyim 55 litre ile 75 kilometre yol yapmış artı iki gün akşama kadar ilaçlama yaptık iki gün akşama kadar hiç stop etmedim desem yeridir 398 lik vardı iyiki değiştirmişim ha bu arada ilaç atarken yanımıza bierkunt geldi yanımızdan geçti yavaş yavaş şanzumandan bi sesler geliyor sormayın dedim bu adam kabinin içinde nasıl duruyor eğererkuntlar 3 veya 4 sene çalıştıktan sonra böyle yapıyorsa hepside yandı millet alanlar yani saygılar..

geçmiş olsn

batuhan66 link=topic=41771.msg379523#msg379523 date=1302791669' Alıntı:
arkadaşlar bu sene 288 g aldık yakıtı çekişi hızı muhteşem bi traktör herkese tevsiye ederim yakıtını söyleyim 55 litre ile 75 kilometre yol yapmış artı iki gün akşama kadar ilaçlama yaptık iki gün akşama kadar hiç stop etmedim desem yeridir 398 lik vardı iyiki değiştirmişim ha bu arada ilaç atarken yanımıza bierkunt geldi yanımızdan geçti yavaş yavaş şanzumandan bi sesler geliyor sormayın dedim bu adam kabinin içinde nasıl duruyor eğererkuntlar 3 veya 4 sene çalıştıktan sonra böyle yapıyorsa hepside yandı millet alanlar yani saygılar..
ne alakası var konuyla....... noo*-*-

batuhan66 link=topic=41771.msg379523#msg379523 date=1302791669' Alıntı:
nh_fıat link=topic=41771.msg379728#msg379728 date=1302803853' Alıntı:
geçmiş olsn
ne alakası var konuyla....... noo*-*-
,
Çok sagolun arkadaşlar ayrıca harbiden diyecektım konuyla ne alakasıvar kardeşım traktörünü cok sevıyosan ac bı konu orda yazz burayla ne alaka kurdun ?

benbekirya link=topic=41771.msg379870#msg379870 date=1302812919' Alıntı:
,
Çok sagolun arkadaşlar ayrıca harbiden diyecektım konuyla ne alakasıvar kardeşım traktörünü cok sevıyosan ac bı konu orda yazz burayla ne alaka kurdun ?
tazedaha .. ya alışack bu işe yada bigün -*das ban-*s9 *-*-09 *-*-09 hal-*-s

geçmiş olsun , fotoğrafları çekmen hoş olmuş . devirdaim benim traktördede sorun oldu ama seninki gibi değil tek tük su damlatıyodu canımı sıkınca yenisiyle değiştirdim. masrafının fazla olacağına zannetmiyorum. tekrar geçmiş olsun