TD65D İLE TD65S arasındakı farklar

arkadaşlar td65d ile td65s arasındaki farklılıklar nedir... bıraz merak ettımde yada TDD ILE TDS arasındakı fark desek dahah guzel olur sımdıdden yorumlar ıcın tesekkurler....

Ynt: TD65D İLE TD65S arasındakı farklar

BASAYEV link=topic=41884.msg379396#msg379396 date=1302781461' Alıntı:
benim bildiğim d serisi daha konforlu daha güzel daha özellikli ama tds ona göre biraz daha konforsuz vede bazı özellikleri az tdd ye göre
ne gibi özelliği yada konforu var tabi 2side orjnl kabinsiz olarak çünkü orj kabin yok s serisinde...
s serisinin önü biraz daha düzdür ve daha kalıplı duruyor vitesleri aynı koltuğu aynı :)

arasındaki farkı bilmem ama tds serisi torku falan daha fazla ve d serisi 75 ve uzeri 4 silindir diye biliyorum bitek td65d 3 silindir sanırım ama tds serisi hepsi 3 silindir olarak çıkıyor new hollandın sitesinden araştırırsan daha iyi bilgi alabilirsin ama td d serisini gostermiyodu en son :)

BASAYEV link=topic=41884.msg379435#msg379435 date=1302786505' Alıntı:
bilader bence konfor sıfır td ye göre arka çıkışlar da 2 tane pluslardaki düğme ile çiftçeker özelliği yok gerisi aynı
konfor olarak ney??
plusların hepsine aynı özellikler eklendi .... plus olarak + bişe yok

cazgin0020 link=topic=41884.msg379437#msg379437 date=1302786581' Alıntı:
arasındaki farkı bilmem ama tds serisi torku falan daha fazla ve d serisi 75 ve uzeri 4 silindir diye biliyorum bitek td65d 3 silindir sanırım ama tds serisi hepsi 3 silindir olarak çıkıyor new hollandın sitesinden araştırırsan daha iyi bilgi alabilirsin ama td d serisini gostermiyodu en son :)
torku slindiri .. silindir hacmi aynı
2side 260 tork 2.9 3

mustafagursacli link=topic=41884.msg379450#msg379450 date=1302787636' Alıntı:
tds ile td d arasında 65 modelini ele alırsak kaporta ve uzunluk ve ağırlık farkı var genel özellikleri aynı
evt d serisi 250 300 kadar ağır
d serisi-- tek çeker tenteli-2650
s serisi--tekçker------------2320

pekı hangısı ıyıdır td d mı td s mı en cok tutulan td d ama cekımde hızlılkta bılmıyom ha bıde td s de vıtesler yanda deılde ortada gıbı duruyordu 1 2 resıme baktım bana oyle geldı tam resmı goremedım ama :)

bakın ben de tds alırım çünkü orcin kabinler biraz pahalı sonradan güzel kabinler takılıyor ben plus serisinde bi tdd nin özelliğinin geliştiğini biliyordum arkadaşım eger her özelliği aynı ise tds al madem konfor dediğimde d kadar rahat değil

tdd tds nin yanında biraz kibar duruyor.ama tds istediğin gibi kullana bilirsin.bunların vitesleri ortadan geliyor,tdd lerde ileride levye biraz sıkıntı yaratıyormuş ama tds lerde hiç duymadım levyenin sorun olduğunu.bnde tds var gayet memnunum.sonradan hisarlar marka kabin takdırdık.çok memnunum.

buğün sıfır td65d 4x4 aldık 58.000 e.bizde araştırdık tds ve tdd farklarını bayiye sorduk.tds serisi daha dar daha kısa ve daha alçak tdd serisine göre.4 çeker alma tds de mekanik kolla tdd de düğme ile.motor hacmi,torku ve sıkıştırma oranı,silindir çapları ,hp leri aynı.tds de 2 hidrolik çıkışı var tdd de 4 tane.kaporta görünümleri farklı biraz.tds nin çok az manevra kabiliyeti fazla olabilir biraz daha kısa olduğu için tdd serisine göre.bunun dışında pek fark yok şanzımanları aynı.lastik ebatları aynı. ağırlık olarak td65 d td65s ye göre 200-300 kilo daha ağır......biz biraz daha sallı motor olsun diye tdd seçtik.şuanda bayinin dediğine göre tdd satışları daha fazla imiş tds ye nazaran. sonuçta zevk meselesi hangisi işine gelir ve beğenirsen onu alacaksın...

tdd tds ye göre daha geniş tdd de levye solda takviye ve normal vites sağda tds de levye ve takviye solda normal vites sağda ayrıca tt serisi ile tds serisi levye hariç vites leri aynı el freni vs vs aynı yerde kısaca tt ile tds kabin içi görünümleri aynnı ben olsam tdd derim

emrah ağan link=topic=41884.msg630486#msg630486 date=1347566237' Alıntı:
buğün sıfır td65d 4x4 aldık 58.000 e.bizde araştırdık tds ve tdd farklarını bayiye sorduk.tds serisi daha dar daha kısa ve daha alçak tdd serisine göre.4 çeker alma tds de mekanik kolla tdd de düğme ile.motor hacmi,torku ve sıkıştırma oranı,silindir çapları ,hp leri aynı.tds de 2 hidrolik çıkışı var tdd de 4 tane.kaporta görünümleri farklı biraz.tds nin çok az manevra kabiliyeti fazla olabilir biraz daha kısa olduğu için tdd serisine göre.bunun dışında pek fark yok şanzımanları aynı.lastik ebatları aynı. ağırlık olarak td65 d td65s ye göre 200-300 kilo daha ağır......biz biraz daha sallı motor olsun diye tdd seçtik.şuanda bayinin dediğine göre tdd satışları daha fazla imiş tds ye nazaran. sonuçta zevk meselesi hangisi işine gelir ve beğenirsen onu alacaksın...
TD 65D 4x4 kabinli modeli mi 58.000 e aldınız? Kabinsiz modeli mi?

emrah ağan link=topic=41884.msg630486#msg630486 date=1347566237' Alıntı:
tds az bişe kısa olablr bnmki oldukça yüksek vede ttle arasında çok fark var. tt tds ye göre baya alçak
ben olsam bende şimdii tdd alırm neden orjnl kabn var. başka bişeyden deil .
4hdrlik isteğe bağlı takılıyor.
tdd tds ye göre çok az bişe yüksek uzunluk olark 15santim uzun
çekiş olarak fark yok bana göre.
bnm tds
DIGB.jpg

JHIM.jpg