FENDT 820 VARIO & FLIEGL ASW 253-HASMAK ZİRAAT FLIEGL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ 2011

FENDT 820 VARIO & FLIEGL ASW 253-HASMAK ZİRAAT FLIEGL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ 2011

Fendt 820 VARIO & FLIEGL ASW 253 - HASMAK ZİRAAT FLIEGL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ 2011...!!!

14/04/2011

Arkadaşlar bu fotoğrafları bugün Fliegl' ın Türkiye Distribütörü olan Hasmak Ziraat' ın merkezinde çektim. Hasmak Ziraat' ın web sitesi işini almıştım. Bugün geçerken bir uğrayayım dedim. Zaten daha önce bu römorkun geleceğini bana söylemişlerdi. Bugün görünce sizler için birkaç fotoğraf çektim. Römork özel olarak Almanya' dan bir tır içerisinde geldi. Bugünde burada serviste montajını yapmışlar. Bu römork fotoğraflardaki traktörün sahibine satıldı. Bu traktör ve römork bizim köyün arazisindeki bir çiftlikte çalışaçaklar. Fendt 820 Vario satın alınalı zaten uzun bir süre geçti. Fiğ silajı işinde çalışıyor. Daha önce ekipmanlarını Ferruh abi paylaşmıştı. Traktör için uygun römork yoktu. O yüzden bu römorku aldılar. Römorkun damper sistemi yok. Daha doğrusu içindeki ürünü önden arkaya doğru hidrolik sistem ile ittirerek boşaltıyor. Bu yönden çok süper bir sistem. Alçak yerlerde kullanabilme imkanı sunuyor. Römorkun çalışırken vidyosunu çekemedim. Telefonun şarjı bitti. Ama yarın Adana' da Tarla Günleri 2011 fuarında gösterilmek üzere bir adet katı, bir adette sıvı gübre serpme römorku gelecek. Onlarında fotoğraflarını birkaç gün içinde çekeceğim. Vidyoda çekmeyi düşünüyorum. Onlarıda sizlerle birkaç gün içinde paylaşırım...;)

alipasalierkan.............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: FENDT 820 VARIO & FLIEGL ASW 253-HASMAK ZİRAAT FLIEGL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ 2011

Paylaşım için teşekkürler Erkan.. Service kalkıp bi remorkun peşinden taa buralara kadar gelmiş.. Bizde olsa; kim kime, kim duma..:)

Ynt: FENDT 820 VARIO & FLIEGL ASW 253-HASMAK ZİRAAT FLIEGL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ 2011

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

SmhGwz link=topic=41916.msg379722#msg379722 date=1302803647' Alıntı:
fendt paylaşımları başladı :D
tşkler abi güzel resimler ama romorkun sağlamlılıgı dikkatimi çekti güzel.. ;)

Ally TOKMAKCI link=topic=41916.msg379738#msg379738 date=1302804142' Alıntı:
Fliegl çok kaliteli römork gerçekten
paylaşım için tşkler erkan abi :)

Evet römorkun sağlamlığı ve kalitesi tartışılmaz...;)

BASAYEV link=topic=41916.msg379747#msg379747 date=1302804633' Alıntı:
ha maşallah kaç tonluk ki bu araba gardaş

Elimdeki kataloğunda yazdığına göre 20 Ton ' luk...;)

doganbey1 link=topic=41916.msg379749#msg379749 date=1302804695' Alıntı:
Seninkiler bitti sıra bunlara mı geldi aga :) güzel römorkmuş vesselam :D

Ben her zaman için böyle farklı ve forumumuz için faydalı şeyleri paylaşmaya çalışıyoruım. Yine bir ilki forumumuzdaki üyelerle paylaşmak istedim...;)

vale link=topic=41916.msg379751#msg379751 date=1302804796' Alıntı:
güzel makinalar ve güzel paylaşım eline sağlık teşekkürler ,,römork kaç euro acaba

Römorkun fiyatını sormadım. Biraz patronlara takıldım. Bizede lâzım böyle birşey. Garajda damper kalkmıyor dedim. Babamda yanımdaydı. Hemen Fliegl ' dan gelen Alman yetkiliye sordular. Daha ufağını yapıyor musunuz diye filan. Alman ' da Iphone ' nu çıkardı. 4 dingilli versiyonunu gösterdi...:D Sonrada tek dingil gübre serpmelerden çektiği fotoğrafları gösterdi. Ciddi sorunca yok kalsın dedim. Çok büyük bize bunlar...:D

ghost link=topic=41916.msg379753#msg379753 date=1302804886' Alıntı:
türkiyede bu tip ekipmanları görmeye başladık sonunda paylaaşım için teşekkürler

05-08 Mayıs 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan Tarla Günleri Fuarı 2011 ' de Hasmak Ziraat stand açacak. Daha değişik modellerini fuarda görebilirsiniz...;)

nailyetek link=topic=41916.msg379754#msg379754 date=1302805065' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Erkan.. Service kalkıp bi remorkun peşinden taa buralara kadar gelmiş.. Bizde olsa; kim kime, kim duma..:)

Nail abi yurt dışındaki firmalar bu tarz çalışıyorlar. Montajı için veya önemli bir sorun olduğu zaman direkt servislerini yolluyorlar. CLAAS ' ın servisleride her sene 2-3 defa bizim buraya geliyorlardı. Fliegl ' da böyle sıkı çalışıyor. Direkt arabası ile elemanlarını yollamışlar. Bugün montajını yapmışlar. Kapalı kasa tırla parça parça gelmiş sanırsam. Ben gittiğimde bu hâldeydi. Yarında katı ve sıvı gübre serpme römorkları gelecekmiş. Onlarıda monte edecekler sanırsam. Gümrükten geçerken filan görevliler römork olduğunu çözememişler. 2-3 tane farklı görevli gelmiş incelemiş. Kamyon kasası filan sanmışlar....:D

güzel paylaşım çok teferruatlıymış nie böylebi römorka ihtiyaç duymuşlarki türkiyedede yapan firmalar yokmu palazoğlu filan.

olum adamlar Almanyadan buraya römork getiriyo :D demekki para çok :D ayrıca bu işler biraz da kendini gösterme işi

Yorum için teşekkürler....;)

anayurtlu 3105d link=topic=41916.msg379834#msg379834 date=1302811705' Alıntı:
güzel paylaşım çok teferruatlıymış nie böylebi römorka ihtiyaç duymuşlarki türkiyedede yapan firmalar yokmu palazoğlu filan.

Türkiye ' de bu römorka en yakın römork yapan firma. Ama onun yaptıkları damperli römorklar. Çok yüksek mesafe lazım. Bu römorku alan çiftliğin depoları sanırım o kadar yüksek değil. O yüzden problem yaratacaktır. Hem zaten çiftlikte Tınaz marka kargo tipi römork olması lâzım. Ama tabiki bu kadar büyük değil. Oda bu traktörün arkasına biraz ufak kaçıyor. Ekipmanlarında çoğu Avrupa olduğu için römorkuda Avrupa tercih etmişler diye düşünüyorum.

doganbey1 link=topic=41916.msg379848#msg379848 date=1302812343' Alıntı:
olum adamlar Almanyadan buraya römork getiriyo :D demekki para çok :D ayrıca bu işler biraz da kendini gösterme işi
olum sonuçta silaj yani :D ama dediğin gibi zevkler ve renkler tartışılmaz saygı duymak lazım :)
alipasalierkan link=topic=41916.msg379858#msg379858 date=1302812623' Alıntı:
Yorum için teşekkürler....;)

Türkiye ' de bu römorka en yakın römork yapan firma. Ama onun yaptıkları damperli römorklar. Çok yüksek mesafe lazım. Bu römorku alan çiftliğin depoları sanırım o kadar yüksek değil. O yüzden problem yaratacaktır. Hem zaten çiftlikte Tınaz marka kargo tipi römork olması lâzım. Ama tabiki bu kadar büyük değil. Oda bu traktörün arkasına biraz ufak kaçıyor. Ekipmanlarında çoğu Avrupa olduğu için römorkuda Avrupa tercih etmişler diye düşünüyorum.
anladım yükseklik sıkıntısından dolayı mantıklı ok-*-s

güzel bi konu olmuş abi makinalar çok güzel serviste ta almanyadan kalkmış gelmiş adamlarda hizmet var :) paylaşım için tşkler

emeğine sağlık erkan abi böyle aletleri türkiyede görmek güzel ama bence görmek yetmez üretmemizde gerek tabi çok kullanan olmayacaktır ama yapabileceğimizi görmek bile güzel olurdu :) büyük ve harika bir römork paylaşım için teşekkürler

bişey daha soracam, alıntıları tek mesajda nasıl topluyoruz, alıntı butonuna basınca ayrı ayrı ileti olarak gönderiyo

son yazdığın mesajı kopyala. Sonra bir önceki yazdığın mesajın değiştir butonuna tıkla. Sonra kopyaladığın mesajı yazdığın mesajın sonuna ekle ve göndere bas. fakat son yazdığın mesaj kalır v onuda bölüm başkanı siler

doganbey1 link=topic=41916.msg400189#msg400189 date=1305381887' Alıntı:
son yazdığın mesajı kopyala. Sonra bir önceki yazdığın mesajın değiştir butonuna tıkla. Sonra kopyaladığın mesajı yazdığın mesajın sonuna ekle ve göndere bas. fakat son yazdığın mesaj kalır v onuda bölüm başkanı siler
açtığım konuya azılan yorumlara cevabı herkesin yorumunun altına cevabı yazarak tek mesajda göndermek istiyorum, söylediğin şekilde yapamam galiba onu.