Landini 8865

slmm arklar bnde 8865 var ... valla hemen sıkayetten baslamıs dıceksınız ama gercekden daha yenı ise girdim 40 lık goblen cekerken bi anda tarlanın ortasında kaldım ... 4-5 gun calıstım daha motor yenı aldım 500 saatte
ne bicim is anlamadım bi de deposu az alıoo damacana goturmek zorunda kalıyom hergunn neyse ins ilerde boyle sorunlar olmaz.. ama guzel traktor ... mil yerlerde o cekisi hic bi motor cekemez agır aletler takıyorum cekmıcem demıoo.. ha bi de kabin ses iceri alıo klımada cok sıcaklarda sanki sıcak üfluyo ne yapcam bilmıyom ... offf offffffff cokda borca girdim :) gülsemmi aglasam mı bilmıyom

Ynt: Landini 8865

yaa bnde yalan yok :) sıkayette var rahatlıkda varr ztn ciftci nin kafası yerinde mı yagmur da yagdı traktor arıza cıkardı neler cekıyom sen biliyon mu :)) kardes nasıl yanii klıma yok klıma taktırabilir mi buna hey allahım sabır :))

Ynt: Landini 8865

Karışık duygular içerisindesin sanırım bende anlamadım ama anladıgım kadarıyla motordan memnunsun ama bi kaç şikayetinvar .. onlarda çözunur..
şimdi sen u motoru sıfır aldın çok yakıyor ama 500 saate yeni geldi herhal ve bundan sonra düşücektir umarım ama fazla agır iş yaparsa işe göre de yakıtı değişirtirir :) motora göre ekipman takarsan dahada memnun kalırsın umarım..

motorunun Resim ve vidyo çekimlerini bekliyoruz..