EN İYİ ADSL HANGİSİ

Ynt: EN İYİ ADSL HANGİSİ

uydu net hariç diğerleri telekomun altyapısını kullanıyorlar mesela smile dan bağlanıyo olsan bi sorun olduğu zaman müşteri hizmetlerini arasan teknik bi sorun olduğunda telekom gelip bakıyo o yüzden bi aracıya gerek yok diye düşünüyorum bence en iyisi ttnet

mümkünse kablonet değilse tabiki ttnet. aslında hiçbiri işe yaramaz. özellikle yıllardır ttnet bizleri sömürdü. dünyadaki en yavaş bağlantıyı en pahalıya alıyoruz.

tt net sınırsız fena deyil idare eder zaten kırsal bölgelerde türkiye geneli zayıf çünki santral çok pahalı olduğu için her köye santral kurmuyorlar özelleştiği içinmidir bilmem bir santral üç km felan karşılıyormuş mesela bize santral 8 km ama genede yeterli yavaşama başka şirketlerden kurduran arkadaşlar oldu biri net diye bir adls kurdular o hiç çekmedi bizimki idare eder...tt net sınırsız..

en iyi YİNe TTNET nedini zaten alt yapı ttnetin hangi ADSL alsan kablo ttnet santralından gelecek değişen birşey yok
benim iş yerinde ve evde 8 mbt internet var sıkıntı yok

Mahzen link=topic=41953.msg380292#msg380292 date=1302883211' Alıntı:
bende ttnet sınırsız paket kullanıyorum daha önce bende memnun değildim ama 8 Mbps hızlı internet yaptırdım interneti hızlandırdımı memnun kaldım aylık ödediğim tutarda 49 TL.

bende de bu tarife var hiç 8 mb kullanamadım 3-4mb arası sürünüyo ayrıca 15 gb lık kullanımdan sonra hız direkt 512 kb ya düşüyor ondan sonra kağnı gibi zaten. avrupadan millet 1gb ile bağlanıyo bizdeki duruma bak