NEWHOLLAND TT50 NİN ABİSİ SONUNDA GELDİ-NH:TD65D 4X4-TURBO,İNTERCOLLER

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

S.a arkadaşlar birkaç gün önce birbuçuk ay önce aldığımız td65d anca gelebildi malum NH de kuyruk uzun,artık tt50 de rahatlar biraz traktörü Babam aldı bende İNŞALLAH gelecek yıl alacağım bunları geçici olarak kullanacağım sattığımız td lere bakarak baya bir değişiklik,yenilik yapmışlar.

İyi seyirler

abcd0006yf.jpg

abcd0007z.jpg

abcd0008w.jpg

abcd0018ty.jpg

abcd0013at.jpg

abcd0015f.jpg

arkadaşlar bunlarda seride yapılan değişiklikler
1:aküyü yan kapak altına almışlar
abcd0016tj.jpg

2:intercoller takmışlar
abcd0017h.jpg

abcd0014g.jpg

abcd0012j.jpg

3:çift badanaj çiftçeker kollarını düğmeye çevirmişler (plus serileriyle bunu değiştirmişlerdi bizim sattıklarımızda yoktu)
abcd0001o.jpg

abcd0019b.jpg

4:teyibi cd çalar yapmışlar
abcd0002mi.jpg

5:Damper çıkışlarını 4 lü yapmışlar normalde 2 li takıyorlardı beyinde sonradan atmalar gibi değil kitleeli beyin
abcd0010.jpg

abcd0009a.jpg

6:eek:rta kol bağlantısını güçlendirmişler (öyle gibime geldi)
abcd0011uv.jpg

Ynt: NEWHOLLAND TT50 NİN ABİSİ SONUNDA GELDİ-NH:TD65D 4X4-TURBO,İNTERCOLLER

hacım hayırlı olsun iyi günlerde kullanın ama branda hiç olmamış td ye.yeni model olduğu bile belli olmuyor.zaten dt traktörlerde kaporta çizilmesi fazla olmaz ön teker büyük olduğu için.o brandalardan ben 54c ye takmıstım kapartayı mafetti.toz içine giriyor ve çıkamıyor sürte sürte boyayı matlaştırıyor.bence brandasız kullan.

Chn_Ozce link=topic=41960.msg380398#msg380398 date=1302888081' Alıntı:
hacım hayırlı olsun iyi günlerde kullanın ama branda hiç olmamış td ye.yeni model olduğu bile belli olmuyor.zaten dt traktörlerde kaporta çizilmesi fazla olmaz ön teker büyük olduğu için.o brandalardan ben 54c ye takmıstım kapartayı mafetti.toz içine giriyor ve çıkamıyor sürte sürte boyayı matlaştırıyor.bence brandasız kullan.

hayırlı olsun iyi günlerde kullan. arkadaşımızın branda konusunda söylediklerini de yabana atma.

Hayirli olsun memet gardas. Yeni seriler gercekten cok güzel, ayrica su 4 lü damper cikisi benim dahada hosuma gitti. bizimkilerde 2 tane var. kim ne derse türkiyede en binilesi moturlardan birisi TD ler. satislarda bunu gösteriyor zaten...

hayırlı olsun.güle güle kullanın.güzel motor.4 lü piston çıkışı,elektrikli çift çekere geçiş ve elektrikli diferansiel kilidi hoş olmuş.sağ taraftaki yedek depo galiba.açıkçası fiyatını merak ettim.

bugün arkadaşla gezerken dinarda 65-56 turbo intecooler sorduk. 49 000 dedi.kabinsiz tek çeker.arkaya radyal lastik takmışlar.senin traktöre neden radyal lastik takmamışlar acaba.

hemen ön tamponu taktırmışsın.

Hayırlı olsun hacı abi :):) öncekiler gibimi çıkıyo sesi:) yoksa t480 ' nin sesi gibi az mi çıkıyo motorları gördüm ama sesini duymadık daha:) güle güle kullan