BANA PORTAKAL VE NAR BAHÇESİNDE HEMDE NORMAL TARLADA GİDECEK TRAKTÖR ÖNERİR MSNZ

Ynt: BANA PORTAKAL VE NAR BAHÇESİNDE HEMDE NORMAL TARLADA GİDECEK TRAKTÖR ÖNERİR MSNZ

yok mu bi önerisi olan yaw..portakal ve nar bahçesinde kullanacağım hemde normal tarla işlerimide görebileceğim bi traktör öneren yok mu bana :/

Ynt: BANA PORTAKAL VE NAR BAHÇESİNDE HEMDE NORMAL TARLADA GİDECEK TRAKTÖR ÖNERİR MSNZ

şimdi ben zeytinçilik yapıyorum ve diğer işler için 54-c kullanıyorum ama portakal agacı daha alçak oluyo sanırım eğer sıfır alacaksan T 4000 serisi nh yada same grubunun ithal expoler3lerin ufakları wardı fuarlda onlardan alabilirsin ikiside çok ufaklar ve kıvrak aletlerdir.. ;)

abicim ls traktörleri pek beğenen yok normal tarlada da kullanacağım için traktör çiftde gaz yemiyor diyolar ls r60 modelini..

şimdi ben zeytinçilik yapıyorum ve diğer işler için 54-c kullanıyorum ama portakal agacı daha alçak oluyo sanırım eğer sıfır alacaksan T 4000 serisi nh yada same grubunun ithal expoler3lerin ufakları wardı fuarlda onlardan alabilirsin ikiside çok ufaklar ve kıvrak aletlerdir

t 4000 serisine de bütçe yetmez abi yha :)

[glow=red,2,300]http://www.newholland.com.tr/Portals/1/Products/Tractors/Ithal/T4000F/Brosur/T4000V_N_F.pdf
incele abicim en iyiy sana bunlardan bi tane gider[/glow]

abi bunların fiyatı pahalı bütçe yetmez :)

Kuboto me 5700 güzel traktör benimde tavsiyemdir.Olmazsa Ls u60 alın derim.Oda olmazsa tt65b oda olmadı bir 240 alın rahat rahat binin :D

durmuş yılmaz link=topic=41961.msg380641#msg380641 date=1302896668' Alıntı:
[glow=red,2,300]http://www.newholland.com.tr/Portals/1/Products/Tractors/Ithal/T4000F/Brosur/T4000V_N_F.pdf
incele abicim en iyiy sana bunlardan bi tane gider[/glow]

abi bunların fiyatı pahalı bütçe yetmez :)
Same al madem sen utçeni söyle senın nasıl motorun wardı daha önce ona göre gerek 2-gerek0-motor buluruz ;)