STEYR vs jOHN DEERE

Ynt: STEYR vs jOHN DEERE

benim bilgisayar vidyoları göstermiyo bilgisayarcılarda durduk yerde bakım deyince format attı rem 4 tten 2 ye düştü.paylaşımın için teşekkürler inşallah izliycezz

doganbey1 link=topic=41985.msg380904#msg380904 date=1302942354' Alıntı:
Abi eline sağlık. Steyr a bak yahu dinlemiyo bile :D acaba beygir güçleri eşitmi çünkü hiç zorlanmadan götürüyor. Aslında bunlarda dingil. Gidin tarlaya beaa :D
[sub][/sub]
steyr cvt150 150 bg 170 bg e kadar cıkıyo john deere eski seri 6930 135 bg 155 bg e kadar cıkıyo konedata da öyle yazıo + steyr 800kg fazla

doganbey1 link=topic=41985.msg380904#msg380904 date=1302942354' Alıntı:
Abi eline sağlık. Steyr a bak yahu dinlemiyo bile :D acaba beygir güçleri eşitmi çünkü hiç zorlanmadan götürüyor. Aslında bunlarda dingil. Gidin tarlaya beaa :D

teknik bilgilerini bilmiyorum ama steyr sanki çekerken vites değiştirecekmiş gibi...

Aslında kökü bir Alman olan steyr ' in, Alman ' ların makine/motor vb. ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Az bilgisi olanlar ' ' Ne Alman ' ı ' ' diye aklına gelebilir. Bunu da normal karşılıyorum. Daha önceleri (II.Cihan Harbi) Alman ' lar dağılmamışlardı, bünyesinde Avusturya ' da vardı. Günümüzde de popiler olan M.A.N firması o zamanlarda vardı. Özellikle de ZF şanjman onların eseridir. Bünyesinde ürettikleri traktörde el değişmesiyle steyr e geçti, Avusturya ' da Almanya ' dan ayrılınca kendi malı oldu ancak Alman ' ın teknolojisi ve kalitesi değişmedi, Aslında burada göze çarpan USA ' nın teknolojisi ile ' ' D ' ' teknolojisinin karşılaşmalarıdır.