köyünüzde hangi hat çekiyor?

Ynt: köyünüzde hangi hat çekiyor?

Ahhhhh vodo ahhhh. Arkadaşlar yaklaşık 6.5 seneden beri cep telefonu kullanıyorum. İlk hattım avea idi. faturalı. çok kabarık fatura geliyodu. Sonra vodoya geçtim. 1 sene önce türkcell hat aldım. onuda biraz kullandıktan sonra vodoya geçirdim. 7-8 tne hat değiştirmişimdir. faturalı vodo kullandım. hep fazla geldi :D vodofone bu yazdan beri beni illet etti. bazen mesajlar gitmiyo. tel şehrin göbeğinde çekmiyo :( anlayacağınız şafak sezer sallıyo :D

bizde hepsi full ben telsim kullanıyorum faturalı çifci hattı 1000 dk 30 tl yaz sezonunda 2 3 ay aşıyorum diger aylar hep 30 tl geliyor cokta memnunum ilk numaramda telsim

avea ile trkcll ba istasyonu var koyde. bi vodo yok,.bu sene laptop icin alacaktim digerleri kontratsiz vermedi vododa cekmedi iyide oldu gerci netten uzak sosyal insan oldum...

bizim köyde bütün hatlar full çekiyor. ben vodafon kullanıyorum. zamanında kardeşim siverek in köylerinden birinde öğretmenlik yapıyordu ve bulunduğu yerde vodafondan başka operatör çekmiyordu, vodafon tercihim bu sebeptendir.