TRAKTÖR KREDİLERİ FAİZLERİ 2,5 PUAN ARTMIŞ.

Hayırlı olsun ne diyelim.

Sabit Faizli Traktör Kredisi Faiz Oranları
VADE Ödeme Dönemi Aylık Faiz Oranı (*)
12-60 3 % 1,20
12-60 6 % 1,20
12-60 12 % 1,25

(*) Sabit Faizli Traktör kredilerine % 50 sübvansiyon uygulanmaktadır.
Kaskosu Bankamız tarafından yapılmayan Traktörler için, belirtilen faiz oranlarına % 0,10 ilave faiz uygulanmaktadır.

Ynt: TRAKTÖR KREDİLERİ FAİZLERİ 2,5 PUAN ARTMIŞ.

banka faizleri değişken oluyordu herhalde. yani faizler arttığında yada düştüğünde, krediyi kullananlar faiz yönüne doğru etkilenebiliyor diye biliyom ben.

keykubat link=topic=42056.msg381926#msg381926 date=1303063205' Alıntı:
kütahya tarım fuarında gördünmü stantların birinde süt için imza topluyolardı süt enayi malı su sanayi malı diye ama anketler nedense deyişmiyo.
Fuarda yanımdaki kişiler şaşkın olunca; hiç bişeyi göremedim. Sadece bakmışım heralde.:)

nailyetek link=topic=42056.msg382892#msg382892 date=1303149545' Alıntı:
Faizlerin arttırılması da bir satış politikasıdır. Bak Amca; faizler yükseliyo, dahada yükselmeden al şu traktörü kullan krediyi..:)
çok kötü gaza geldiydim abs freni gibi çarpa çarpa durdum :(

bu kredi oranlarına olan zamı bazı şubeler uyguluyor bazıları uygulamıyor.. nasıl iş bu..
30bin tl de bu artıl 1950tl ek faiz ödenmesi demek..

erken alanların 2500 tl 5 yıl için karı oldu.45000 tl kredi için yaklaşık 600 tl bir yük oluyor yıllık taksitlere.dünya ekonomisi allak bullak kriz bitmedi çogalark devam ediyor.boşa libya suriye vs ile uğraşmıyorlar ekonomi nasıl düzelecek petrol le satılan silahla

arkadaşlar slm öncelikle benim bir sorum olacaktıda ben ziraat bankasından 43 tl lik traktör için kredi alacağım ve 4 yılda ödemeli bu zamdan önce benim taksitlerim yıllık 12900 idi peki bu şekilde olursa ne kadar fark oluyo yani yılda ne kadar ödemem oluyo yıllık bu faizle beraber şimdiden çok sağolun :S