new holland john deere mi

Ynt: new holland john deere mi

eger yalıtta cimri güçlü konforlu saglam traktör almak istiyosan john deere al tüm traktörleri bilen ve kulanan biri olarak tecrübelerim doğrultusunda john deereyi öneririm

arkadaşlar john deere yi gerçekten kullanan bilen varsa yardım etsin lütfen çünkü benimde john deereye karşı bi ilgim var ancak bi çok kişi john deerenin iyi asılmadığını 5725 in 95 bg olmasına rağmen 5 li 14 lü pulluğu çekmediğini söylüyor var mı böyle bi durum...

nh 90 hp tier3 motor jd ölemi bilmiyorm
jd de hidroliklerde bu hp de gerçekten büyük sorun ama ek piston fln bişeler dienler var bilmiyorm çekişmelerde yenildiğini bir çok kez gördüm
nh i se yakıtına göre iş yapar eskilerinden bahsedyrm ne çekerse onu yakar..
ben nh derim.

kardesim JD flan hikaye sen al mavişi çek altına bak yoluna new holland 10 numara her açıdan rahat edersin yaktığı kadar iş yapar çekmem demez JD nin üzerine çıkkar tarlada arkana bile bakmazsın ben kullanıyorumki biliyorum ve sana gönül rahatlığıyla new holland ı öneriyorum ok-*-s *098*-

forumdaki çoğu arkadaş john deere 5725 in akra hidrolik kaldırma kapasitesinden başka bi sorununu söyleyemiyor. ama bu sorunu ortaya atan arkadaşlar ufak bi ayar sonrasında düzeldiğini bilmiyor galiba. bizde 2006 4x4 5715 vardı aldık 5 li pullukla tarlaya gittik toprağın altında kaldıramadı. usta çorumdan çıktı geldi tornavidayla basınç ayarını yaptı gitti ve bir daha böyle bi sorunla karşılaşmadık.
bu yüzden hidrolik zayıfmış falan bunları kafana takma. john deere alırsan rahat edeceğini düşünüyorum. çekişi çok güzel yakıtı normal seviyede bi traktör.

yaw arkadaslar su fanatıklıgı bırakın yaw ben nh yi aldım 6 ayda bir balata caktım frenler hemen gidiyor kuyruk milinde balyada hiç bişeye yaramıyor cekişi idAre eder ama cok yakıyordu ben kullandım biliyorum ve ondan sonra john deere yi aldım kullanıyorum hallen en küçük bir sorun yasamadım çekişi konforu özellikle yakıtı td den cok iyi taş gibi makina haa ben fanatıklık yapmıyorum nh ye kötü demiyorum halen 60-66 var memnunum ama john deere kadar yok bunu acıkca belirtmek isterim beni dinlersen john deere al

ykt123 link=topic=42061.msg385712#msg385712 date=1303403475' Alıntı:
yaw arkadaslar su fanatıklıgı bırakın yaw ben nh yi aldım 6 ayda bir balata caktım frenler hemen gidiyor kuyruk milinde balyada hiç bişeye yaramıyor cekişi idAre eder ama cok yakıyordu ben kullandım biliyorum ve ondan sonra john deere yi aldım kullanıyorum hallen en küçük bir sorun yasamadım çekişi konforu özellikle yakıtı td den cok iyi taş gibi makina haa ben fanatıklık yapmıyorum nh ye kötü demiyorum halen 60-66 var memnunum ama john deere kadar yok bunu acıkca belirtmek isterim beni dinlersen john deere al
sen hangi konuda john deere den başka marka söledin ??
bizde sadece nh kullanmdk heralde jd kullanmadm ama 2000 kldırma kapestesi var bu nedesn koca traktöre
nh herşeyiyle güzl yakıtı normal çekişi çok güzl servisine dincek laf yok zatn kalite herşey var kalite jd de de var ama hatalrıda var..
fanatiklik kesnlikle ypmıyorm
jd yide çoğu videoda göryoz hep ynilio tabi çekişmeyle motor kötü denmez ama birazda asılack bi motor .

yaw hersey küçük bi ayarla halloluyor o kaldırma sorunu yaw simdi tartışmaya hiç gerek duymuyorum tamam hadi nh iyi olsun sizin için şimdi ben makinayı kulanıyorum ve nh yi de cok iyi biliyorum kıyasıda ona göre yaptım tamam mı
nh_fıat link=topic=42061.msg385716#msg385716 date=1303403837' Alıntı:
sen hangi konuda john deere den başka marka söledin ??
bizde sadece nh kullanmdk heralde jd kullanmadm ama 2000 kldırma kapestesi var bu nedesn koca traktöre
nh herşeyiyle güzl yakıtı normal çekişi çok güzl servisine dincek laf yok zatn kalite herşey var kalite jd de de var ama hatalrıda var..
fanatiklik kesnlikle ypmıyorm
jd yide çoğu videoda göryoz hep ynilio tabi çekişmeyle motor kötü denmez ama birazda asılack bi motor .
şimdi canım kardesim traktörün asılıp asılmadıgı koy çiftte görürsün nkoy rampaya koy camura görürsün mantıklı bi düşün senin sırtında 50 kilo yuk varken mi daha iyrahat yokuş cıkarsın yoksa elinde hiç yük yokken mi?? sence neden mercedes motor daha hafif bi ford bi bmc motoruna göre (kamyonlardan örnek) çnkü adamlar arabayı hafif yapıyorla ki araba daha seri yukte gitsin araba daha iyi daha az yaksın hantal olmasın diye iyi markalar hep hafıf oluyor bunlardan yola cıkarak bi john deerenin diger markalardan hafif olmasının sebebini sen düşün bak nh de iyi nh de bir cok traktöre göre hafif buda onun onlardan iyi oldugunu kanıtlıyor ben bi john deerele fendt ı kıyaslasalar ozaman fendt derim ama ne konuda fendt derim teknoloji vr kopnfor konusunda okey sen merak etme ben fanatık falan degilim zaten umrumda degil biri john deere veya nh aldımı cebimize para mı gırıyor yok ee daha neden bir birimizi kırıoyoruz ki ama ben saadece tecrübe ve bilgilerim dogrultunda arkadasa tavsiye ediyorum

ykt123 link=topic=42061.msg385806#msg385806 date=1303407298' Alıntı:
yaw hersey küçük bi ayarla halloluyor o kaldırma sorunu yaw simdi tartışmaya hiç gerek duymuyorum tamam hadi nh iyi olsun sizin için şimdi ben makinayı kulanıyorum ve nh yi de cok iyi biliyorum kıyasıda ona göre yaptım tamam mı şimdi canım kardesim traktörün asılıp asılmadıgı koy çiftte görürsün nkoy rampaya koy camura görürsün mantıklı bi düşün senin sırtında 50 kilo yuk varken mi daha iyrahat yokuş cıkarsın yoksa elinde hiç yük yokken mi?? sence neden mercedes motor daha hafif bi ford bi bmc motoruna göre (kamyonlardan örnek) çnkü adamlar arabayı hafif yapıyorla ki araba daha seri yukte gitsin araba daha iyi daha az yaksın hantal olmasın diye iyi markalar hep hafıf oluyor bunlardan yola cıkarak bi john deerenin diger markalardan hafif olmasının sebebini sen düşün bak nh de iyi nh de bir cok traktöre göre hafif buda onun onlardan iyi oldugunu kanıtlıyor ben bi john deerele fendt ı kıyaslasalar ozaman fendt derim ama ne konuda fendt derim teknoloji vr kopnfor konusunda okey sen merak etme ben fanatık falan degilim zaten umrumda degil biri john deere veya nh aldımı cebimize para mı gırıyor yok ee daha neden bir birimizi kırıoyoruz ki ama ben saadece tecrübe ve bilgilerim dogrultunda arkadasa tavsiye ediyorum
anlş-*s