SAME ARGON 70 4 13 LE TARLADA

Hem video çekmek hemde sürmek zoroldu. Arkadaşlar tarlaları aktarmaya başladık Toprak tam tavda olmasada kabak ekimi zamanı yaklaştığı için sürüyoruz
SAME ARGON 70 4 13 PULLUKLA TARLADA

[move] *098*- [size=14pt]YEAGM[/size] *098*- [/move]

EŞEK ÖLÜR KALIR SEMERİ İNSAN ÖLÜR KALIR ESERİ
*098*- SAME ARGON 70 *098*-

Şahsım ve görevimle ilgili bir şikayetiniz varsa buraya tıklayarak sitemiz yönetimine bildirebilirsiniz.

Ynt: SAME ARGON 70 4 13 LE TARLADA

bartu link=topic=42092.msg382687#msg382687 date=1303142619' Alıntı:
güzel paylaşım kolay gelsin, toprakta tam tavındaymış.....
hangi viteste kullandın same yi acaba?
videonun başından dönüm başına kadar 1 kırıgıyla döndükten sonra 1 le sürdüm
ayrıca yorumlar için herkese teşekürler

[move] *098*- [size=14pt]YEAGM[/size] *098*- [/move]

EŞEK ÖLÜR KALIR SEMERİ İNSAN ÖLÜR KALIR ESERİ
*098*- SAME ARGON 70 *098*-

Şahsım ve görevimle ilgili bir şikayetiniz varsa buraya tıklayarak sitemiz yönetimine bildirebilirsiniz.

arkadaşlar avrupanın topraklarını bu kadar abartmayalım bizim güzel ülkemizin topraklarıda kaliteli ama bakım yok avrupalı yıllardır bakım yapıyor biz gariban anadolu insanı bu güne kadar yokluktan traktörmü buldukki tarlaya bakalım daha çif çeker traktörler ne zaman girdiki anadoluya ancak bir kaç yıldır o da erkunt,hattat,tumosan gibi yerli fabrikalarımız üretmeye başladıda kullanıyoruz.ben bu samelerin düz burunlusunu arkadaşlardan görmüştüm 1998 yılında bizim ilçeye gelmişti traktörü 11 milyara almışlardı o zaman için bizim o traktörü almamızın imkanı dahi yoktu belki 1000 adet koyun satacaktıkki ancak ama şimdi 100 adet koyun satsan en kral bir çif çekeri alırsın,

birde bizim insanımız kraç tarlaya hayvan gübresi atmıyor o zamanda tarla kireç yapıyor verim olmuyor

Taa 18 Nisan 2011 ' in konusu hortlatılmış, ben de bu zamanda Kayseri ' de böyle hava ve toprağı nerden bulmuşlar da sürüm yapıyorlar diyorum. Kış ortasında ne kabağı diye düşünüyorum. kız-*sw