YENİ NEW HOLLAND T4 POWERSTAR SERİSİ LANDWİRT TANITIM VİDEOSU 2011...!!!

Arkadaşlar bu vidyoda New Holland ' ın yeni çıkardığı ve ülkemizde üretilen T4 PowerStar serisinin tanıtımını göreceksiniz. Vidyo Landwirt tarafından hazırlanmış. Traktörün tasarımı gayet güzel. Keşke TD serisini kaldırıp böyle bir model üretime sokulsaydı. Biraz göze ve konforada hitap ederdi diye düşünüyorum...

New Holland T4

Ynt: YENİ NEW HOLLAND T4 POWERSTAR SERİSİ LANDWIRT TANITIM VİDYOSU 2011...!!!

paylaşım için teşekkürler abi,dediğn gibi td nin yerine keşke bu konsa ama bunların fiyatı td ye göre pahalıdır

TL-A serilerinde olan Powershift Hi-Lo özelliğinin olmaması kötü olmuş ama güzel bir modele benziyor. Yani anladığım kadarı ile Powershift yok bu modelde.

Kulubümüzdr Turk Traktörde calisan bir arkadas T4 serisinin TD lerden daha makul fiyatda olacagini söylemisti. Onca dügme bilmem ne yaniltmasin, arkadasin dedigine göre TD lerden daha kaliteli degil tam tersi daha gerisinde bir modelmis...Ama dizayn olarak süper. Bence TD serisinin dizaynida bunun gibi yada benzeri olmali..

güzel paylaşım erkan abi ;)
tipi pek hoşuma gitmedi kaputun önünü çok alçak yapmışlar ama genel olarak güzel fiyatları neralerde acaba bide türkiyede ne zaman satılmaya başlanacak

Ben cu bu model TD den kesınlıkle ustun ıthal olması bunun bır kanıtıdır TD nın ıthal versıyonu gıbı motoru bıraz daha ıyı turbo ve ıntercooler ı da. konforunada dıyecek yok.

realmmt link=topic=42100.msg383212#msg383212 date=1303160481' Alıntı:
güzel duruyo da boşta gezdiriyolar güzelim traktörü bi pulluk çizel filan taksalardı deneselerdi de bi baksaydık yav :D :D
traktorun arka hıdrolık sıstemıde cok guclu gozukmuyor ıthal olması avrupaya gore tasarlanmıs olmasını gsterıyor. yuk cekmek ıcın tasarlanmıs gıbı avrupada malum buyuk traktor kullanılıyor toprak ısleme ıslerın.

güzel motormuş ama dedikleri gibi tla daki gibi powersift yoksa böyle bi modele böyük eksik :) süsecek gibi duruyor :D paylaşm için teşşkrlr.

abi ben bu traktörü new holland fabrikasında gördüm gittiğimiz gezide orda bu traktör vardı vites yeri felan çok güzel yerde çok konforlu

arkadaslar bu model 1 sene icinde türkiyede satılacakmıs cer dislisi yokmus bunlarda türkiyeye satılcaklar cer dişlili olacakmıs şimdi yurt dısına satılıyormus

rahimavci link=topic=42100.msg389312#msg389312 date=1303814797' Alıntı:
yakışıklı olmuş keşke bizdeki td leri toplayıp ücretsiz bunlardan verseler onların yerine :D
;D zuha-*-s bizim 55-46 yı alıpta 55-56da versinler şety*-*

Türk Traktörün 2011 aralık ortalarında düzenlediği yılbaşı eğlencesine katıldığımda T4-S serisini inceleme fırsatı buldum ağırlıklı olarak 55lik ve 65lik modeller vardı ara işleri için oldukça uygun bi model ki zaten Kompakt gurubunda yer alıyor
gerek kabin içi gerek dış görünüş olarak gayet güzel bi tasarım olmuş
bunun dışında 55-65 ve 75 hplik modelleri mevcut T4 serisinde 3 silindirli motor kullanılmış olması lazım 16 ileri 16 geri vites, ileri geri levyesi debriyajsız geçebiliyor...